Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Iron Heart 2: Underground Army
Iron Heart 2: Underground Army
Wielkość: 99.44 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 29-11-2017
Pobrań: 433
Iron Heart 2: Underground Army, czyli Żelazne Serce: Podziemna Armia to już druga część gry z serii Iron Heart. Możemy się tu bawić w kolejnej bardzo fajnej grze typu Tower Defense. Oczywiście jeśli lubimy tego typu gry to możemy się tu czuć jak ryba w wodzie. Zasady są proste: nie dać dotrzeć wrogowi to naszej siedziby.

Prawda o grach typu Twoer Defense, także i o tej, którą udostępniamy, jest bardzo prosta i zaskakująca. W sumie to trochę dziwne dlaczego taka gra miałaby się podobać, bo może być dość monotonna i przewidywalna, jednak jest o dziwo? wciągająca...? Skąd ten fenomen? Pewnie z tego, że jednak ciągle w trakcie rozgrywki dodawane są nowe jednostki i możliwości a my za wszelką cenę chcemy się obronić...

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie grali w pierwszą część gry Iron Heart: ta gra jest standardowym przedstawicielem gatunku, budujemy wieżyczki, które strzelają do wrogich jednostek kierujących się w stronę naszej siedziby.
Mamy kilka rodzajów wieżyczek i możemy je rozbudowywać. Za każde zestrzelenie wrogiej jednostki otrzymujemy środki na zakup kolejnych naszych jednostek.

Tak to się mniej więcej kręci: wróg ma coraz bardziej odpornej jednostki, co chwila nowe, my także w trakcie kolejnych poziomów nabywamy większą moc i różne możliwości.

No i na koniec najlepsze: gra jest pełną wersją i za darmo.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • super gierka, polecam

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!