Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Iron Heart: Steam Tower
Iron Heart: Steam Tower
Wielkość: 111.61 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 26-05-2017
Pobrań: 129
No i mamy kolejną, pełną, niczym nie ograniczoną grę. Kolejną typu Tower Defense. Gra raczej niczym nas nie zaskoczy jeśli graliśmy już w podobną produkcję. Zasadniczo mamy tutaj tylko zmienioną grafikę no i nowe poziomy. Zasady są podobne do pozostałych gier tego typu, których już tutaj cały szereg udostępniliśmy. Jestem jednak przekonany, że znajdzie się cała rzesza graczy, którzy tak jak ja, są wielbicielami takich obronnych gier.

Reguły gry są standardowe. Bronimy naszej siedziby, do której kierują się różne rodzaje jednostek wroga. Robimy to poprzez stawianie wieżyczek o ciekawych właściwościach obronnych, następnie je udoskonalamy. Wszystko po to żeby unicestwić wroga zanim dotrze do nas. Jeśli jednak okaże się, że nieprzyjaciel jest już koło wrót naszej siedziby możemy jeszcze użyć tajnej broni: gradu meteorytów...

Podsumowując: pomimo tego, że to kolejna, podobna produkcja typu Tower Defense to z racji tego, że jest ona darmowa możemy poświęcić jej kilka chwil i zagrać.


   

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...
Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...


Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność