Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Invention 2
Invention 2
Wielkość: 420.07 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 18-04-2017
Pobrań: 1 052
Grę Invention 2 można z powodzeniem nazwać horrorem. Mamy tu bardzo mroczny, wręcz krwisty klimat, biegające wokół nas, a tak w zasadzie to w praktyce za nami, zombie... to wszystko daje nieodparte wrażenie, że należałoby się bać. To czy ta gra wywoła w nas strach czy też nie zależy już od nas samych i od naszych doświadczeń, jednak jeśli ktoś nie czuje się na siłach w tego typu klimacie to radzę nie próbować.

Cała akcja toczy się w dużym, wielopiętrowym biurowcu. Mamy tu widok z poziomu pierwszej osoby i już na samym początku dzierżymy broń krótką wymierzoną w nasz ewentualny cel, który prędzej czy później się pojawi. Po krótkich poszukiwaniach możemy odczuć wpływającą na nas adrenalinę gdy pojawi się pierwszy zombiak choć nie do końca jest to jasne czy to jakiś potwór czy zombie... Niektóre z tych stworzeń biegają szybciej, inne wolniej, jednak żeby je jak najszybciej zabić trzeba mierzyć w głowę a przynajmniej w coś co ma ją przypominać.

W trakcie naszej wirtualnej wycieczki po wszelkiego rodzaju pokojach biurowych, korytarzach i windach dobrze jest przeszukiwać wszystkie szafki oraz inne zakamarki. Można tam znaleźć coś co da nam energię oraz broń.

Gra jest ciekawa i raz jeszcze powtórzę, że bardzo krwista, ma też klimatyczny podkład audio, do tego jest darmowa więc jeśli tylko krew nie jest problemem to jej sprawdzenie może być dobrym wyborem żeby emocjonować się nią choćby przez kilka chwil.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!