Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Gnomes Garden 2
Gnomes Garden 2
Wielkość: 80.91 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 01-12-2019
Pobrań: 885
Dziś udostępniamy za darmo kolejną pełną wersję gry Gnomes Garden 2. Jest to kolejna gra z serii gier rekreacyjnych Gnomes Garden. Jest to prosta, niezbyt wymagająca, przy najmniej na początku, gra o charakterze relaksacyjnym, nie wymaga zbytniego wysiłku ani fizycznego, ani też intelektualnego.

Gra polega na poszukiwaniu zasobów: żarełka, drewna, kamienia, kryształów a także budowania i rozbudowywania poszczególnych budynków do wytwarzania potrzebnych nam rzeczy. Wszystko jest ze sobą powiązane w logiczną całość, tak żebyśmy mogli zrealizować wyznaczone nam cele w zadanym czasie, który to z kolei określa ile gwiazdek za ich wykonanie otrzymamy. Maksymalnie możemy otrzymać trzy gwiazdki.

Kolejne poziomy mogą wymagać nieco więcej sprytu i przemyślenia następujących po sobie kroków, tak żeby móc otrzymać jak najwyższą ocenę.

Grę można zdecydowanie polecić dzieciom, jednak starsi gracze też mogą się łatwo wciągnąć.
Oczywiście gra ma też swoją fabułę przedstawioną w postaci komiksu. Jest w niej książę i księżniczka, jednak cała historyjka nie ma wiele wspólnego z późniejszą rozgrywką, w której realizujemy konkretne zadania bez żadnych tłumaczeń, dlaczego robimy właśnie to.

W późniejszych poziomach pojawiają się denerwujące postacie mogące dać w przysłowiową czachę naszym pracownikom, co znacząco spowalnia cały proces wykonywania zadań. Dlatego też dobrze jest najpierw zadbać o to, żeby mieć wśród swoich bohaterów strażaka. To właśnie tylko on potrafi wygonić napadających nas zbirów.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!