Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Farm Craft
Farm Craft
Wielkość: 23.15 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 23-01-2021
Pobrań: 906
Farm Craft to świetna gra relaksacyjna. Wcielamy się w rolnika (albo farmera, jeśli ktoś tak woli) i począwszy od ogórków, pieczarek oraz bakłażanów, rozpoczynamy naszą farmerską przygodę.

Pewnego razu w małej wiosce urodziła się wyjątkowa dziewczynka, która miała ochronić mieszkańców przed przemysłem ciężkim. Ginger nie miała jeszcze roczku kiedy próbowała z piasku stworzyć ogród. Kiedy miała sześć lat, dziadek Ginger uczył ją jak dbać o ogród. Nauczył ją także, że nie wszystko przychodzi łatwo, że czasem trzeba się napracować żeby osiągnąć zamierzone cele.

I tak właśnie rozpoczynała Ginger a my razem z nią. Teraz przyjdzie nam zasiać pierwsze nasiona, nawozić je, nawodnić a potem zebrać i sprzedać. Po udanych zbiorach ogórków, pieczarek oraz bakłażanów będziemy mogli rozpocząć hodowlę świń. Żeby jednak móc je hodować, musimy nauczyć się siać pomidory bo to właśnie tymi warzywami będziemy karmić nasze różowe świnki.

Po świnkach przyjdą kurczaki. Zmienimy także sposób żywienia świnek. Cały czas czeka nas rozwój, zdobywanie nowych umiejętności oraz trofea, które będziemy otrzymywać jeśli tylko uda się nam przejść do kolejnych poziomów.

Gra jest prosta i zajmująca. Jeśli tylko lubimy tego typu wyzwania, zabawa może nam zająć długi godziny.
Farm Craft polecamy przede wszystkim młodszym graczom, którzy chcieliby się wykazać.
Udostępniona gra farmerska jest gotowa do pobrania w pełnej wersji, całkowicie bezpłatnie.

Jak tylko się nam znudzi ta wersja, możemy przejść do wersji oznaczonej numerem 2:
Farm Craft 2


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • :)

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!