Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Dreamscapes: The Sandman
Dreamscapes: The Sandman
Wielkość: 819.24 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 09-09-2018
Pobrań: 862
Dreamscapes: The Sandman to kolejna gra z serii Dreamscapes. Podobnie jak poprzednia, także i ta jest udostępniona w pełnej wersji za darmo.

Główną bohaterką gry jest Laura. To właśnie ona jako mała dziewczynka ma koszmary senne. Złe sny męczą ją aż do czasu gdy dostaje od swojego ojca amulet chroniący ją przed złymi przeżyciami. Jednak pewnego dnia amulet zostaje skradziony a sama Laura zapada w śpiączkę.
Żeby ratować Laurę profesor Sanders zbudował specjalne urządzenie do monitorowania snu, dzięki niemu będziemy w stanie jej pomóc. I tutaj właśnie zaczyna się nasza rola. Rozwiązujemy różne zagadki logiczne, szukamy i zbieramy różnych przydatnych przedmiotów, wszystko po to żeby pomóc wyrwać się Laurze ze złych snów.

Gra jest bardzo ciekawa, daje szanse na długą i emocjonującą zabawę, kwestia tylko czy podejmiemy te wyzwanie.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!