Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Biker vs Zombies
Biker vs Zombies
Wielkość: 21.30 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 28-01-2021
Pobrań: 348
Biker vs Zombies to prosta ale darmowa gra, w której będziemy jechać krosowym motorem wśród różnych zmobiaków. Naszym głównym celem jest oczywiście dotarcie do mety a przy okazji zbieramy punkty i wycinamy w pień napotkanych zombie.

Jeśli lubicie się bać i to właśnie dlatego ta gra przyciągnęła waszą uwagę to niestety się zawiedziecie. Zmobie nie będą was gonić ani też nie są w stanie wywołać w was strachu stojąc lub wisząc wzdłuż przejeżdżanej trasy. Żeby zlikwidować postać zombie, wystarczy w nią wjechać niczym nie ryzykując. Zdecydowanie gorsze jest wjechanie w jaskinię lub kiepska, niepełna wywrotka.

Początkowe poziomy przejeżdżamy bardzo szybko. Kolejne są już nieco trudniejsze i żeby je pokonać trzeba się czasem całkiem sporo natrudzić. Trzeba wyśrodkować między spokojną i w miarę wolną jazdą, w czasie której może nam zabraknąć siły rozpędu żeby ominąć pułapki lub utknąć na podjeździe, a jazdą bardzo szybką, która może nas wystrzelić nie tam gdzie chcemy.

Niewielka ilość atrakcji ma być rekompensowana przez to, że gra jest darmowa. Czy to wystarczy? Sprawdźcie sami czy Biker vs Zombies dostarczy wam choć odrobinę emocji i zabawy, wystarczy pobrać tutaj pełną wersję gry.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!