Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Aztec Bricks (Arkanoid)
Aztec Bricks (Arkanoid)
Wielkość: 10.54 MB
Autor: FreeGamePick
Licencja: freeware
Dodano: 13-10-2016
Pobrań: 1 582
Aztec Bricks to jeden z klonów Arkanoida, ciekawszy zresztą. Choć zarówno Arkanoid oryginalny jak i Aztec Bricks mają już swoje lata, to pomysł w odbijanie piłki i burzenie nią cegiełek nadal może być bardzo ciekawy i wciągający.

W tym klonie Arkanoida mamy ciekawą scenerię stylizowaną na budowle starożytnych Azteków. Sama gra ma zasady standardowe, żeby przejść do kolejnego poziomu, trzeba zbić wszystkie cegiełki umieszczone na ekranie. Oczywiście w trakcie gry lecą strącone z cegiełek różne niespodzianki, które mogą nam pomóc lub popsuć szyki. Dlatego też musimy rozważnie zbierać lecące przedmioty i jednocześnie uważać żeby piłka nam nie uciekła.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że gra jest w pełnej wersji i można ją pobrać za darmo.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Witam!
    Nie jestem informatykiem, chciałem kupić płatną wersję Arkanoida na komputer. Jednak jej nie znalazłem poza wersjami na konsolę. Nie mam konta na facebooku i nie zamierzam go zakładać aby klikać w polubienia nie uruchamiając wpierw programu. Pobieranie się nie uruchomiło, a ja nie mam zamiaru pozwalać na grzebanie w moim komputerze. Chcę tylko kupić grę, zgadzam się na reklamy na moją pocztę, nie na ekranie gry(artur.zibi@onet.eu)

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!