Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
A Plot Story
A Plot Story
Wielkość: 106.96 MB
Autor: Myrealgames.com
Licencja: freeware
Dodano: 11-06-2020
Pobrań: 1 133
A Plot Story to kolejna z serii darmowych gier do pobrania bez reklam ani innych nieciekawych dodatków. Tym razem jest to dość trudna gra typu ukryte obiekty oraz puzzle.

W grze możemy bawić się poprzez układanie różnego rodzaju puzzli, np. takich standardowych oraz układania obrazu z pasków.
Mamy tutaj także mini gry wymagające sporej spostrzegawczości: musimy odnajdywać od dwóch do trzech takich samych przedmiotów na tle dość sporej ilości innych, które często przykrywają siebie nawzajem, dlatego też czas czas, który mamy do dyspozycji szybko się kończy. Są tu różne wariacje odkrywania i łączenia w pary przedmiotów: wybieramy z porozrzucanych na powierzchni, w innych przypadkach parujemy wybierające je z kupki, w kolejnych mamy mieszankę kolorowych i czarno-białych zestawów do odnalezienia.

W sumie gra A Plot Story zawiera 10 różnych mechanizmów, które nie dają się nudzić. Jest tu 91 poziomów, w których możemy spędzić aż 12 godzin.
W grze wymagana jest z pewnością spora dawka spostrzegawczości i to właśnie ona może być wyćwiczona do perfekcji z uwagi na fakt, że łączenie w pary lub trójki musimy wykonywać bardzo sprawnie.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!