Gry do pobrania > Logiczne

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Ekipa Ratunkowa 3
Ekipa Ratunkowa 3
Wielkość: 51.77 MB
Autor: Alawar
Licencja: demo
Dodano: 11-07-2013
Pobrań: 2 821
Fabuła gry jest bardzo prosta: przez wyspę przeszło tornado i narobiło sporo szkód. Burmistrz miasteczka na wyspie wzywa ekipę ratunkową do pomocy.
Od razu jest jasne, że zarówno burmistrz jak i ekipa, którą wynajął nie należą do grupy najuczciwszych ludzi.
Burmistrz ma swoje ciemne interesy i dobrze by było żeby ekipa ratunkowa ich nie odkryła. Z drugiej strony wynajęci pracownicy dla pieniędzy zrobią wiele...

Wkraczamy więc na wyspę i zarządzamy ludźmi z ekipy ratunkowej. Zbieramy rzeczy potrzebne do napraw i usuwamy wszelkie przeszkody, które więzią ludzi na wyspie.
Żeby usunąć jakąś przeszkodę lub naprawić uszkodzenia wymagane są dane zasoby drewna, złota, żywności lub kamienia. Jak tylko je zgromadzimy, wówczas możemy wykonać niezbędne prace. Możemy dodatkowo zatrudniać całkowicie za darmo uratowanych ludzi.
Kolejne plansze przynoszą inne zasoby, z których możemy korzystać takie jak na przykład benzyna.
Szybko się okazuje, że miasteczkiem na wyspie niepodzielnie rządzi burmistrz, który jest właścicielem wszystkich stacji benzynowych i aptek. Czy uda się nam na tym zarobić, czy też może zmienimy tą dziwną sytuację? Tego można się przekonać grając w ta grę.

Do pobrania udostępniona jest wersja demonstracyjna, która umożliwia 30 minut darmowej gry. Jeśli gra się nam spodoba można nabyć pełną wersję poprzez interfejs samego programu uruchamiającego grę.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Real Mahjong (Madżong) Real Mahjong (Madżong)
Real Mahjong to kolejna gra serii Madżong, miłośnicy tej serii gier znajdą także dwie inne gry, w których zaba...
Angry Birds Seasons Angry Birds Seasons
Jeśli ktokolwiek nie grał w Angry Birds to obowiązkowo musi zagrać bo to już klasyka. Gra rozpoczęła swoją kar...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!