Gry do pobrania > Logiczne

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Angry Birds Star Wars
Angry Birds Star Wars
Wielkość: 75.06 MB
Autor: Rovio Entertainment ltd
Licencja: demo
Dodano: 18-06-2013
Pobrań: 3 152
Chyba nie ma już żadnych graczy na świecie, którzy nie słyszeliby o grze Angry Birds. Tym razem proponujemy zagrać w grę powiązaną tematycznie ze Star Wars. Nadal jest to jednak Angry Birds ale udostępniamy wersję na komputery PC (gra pierwotnie powstala na urządzenia mobilne: smartfony i tablety).

Jak wiadomo wściekłe ptaki są bardzo złe na świnki i chcą je unicestwić. My wcielamy się właśnie w rolę ptaków.
Świnki przybierają ciemną stronę mocy. My natomiast jesteśmy reprezentantami Zakonu Jedi.

Już po przejściu kilku plansz dysponujemy ptakiem rodem z Jedi, który niejako silą woli przenosi przedmioty. Mamy do dyspozycji także inną postać posiadającą miecz świetlny. Najbardziej efektowny i jednocześnie dostępny w wersji demo, jest chyba ptak z bronią laserową. Trzeba jednocześnie zaznaczyć, że udostępniona tutaj do pobrania wersja daje możliwość przejścia trzydziestu plansz. Jest to tylko wersja demo. Wersja pełna ma ich znacznie więcej. W pełnej wersją są także ptaki posiadające inne możliwości. Pełna wersja może zostać zakupiona już za około 5 dolarów (w grze jest odnośnik do strony, na której można nabyć pełną wersję).

Oprawa rodem z Gwiezdnych Wojen znacząco odświeża grę i nadaje jej nowy blask. Zmienia się sceneria, zmieniają się właściwości ptaków no i mamy nowe plansze. Są także całkowicie nowe efekty dźwiękowe nawiązujące do strzałów z borni laserowej bądź też mieczy świetlnych użytych w Gwiezdnych Wojnach. Całość aż się prosi żeby tylko spróbować rozwiązać tę łamigłówkę, bo choć gra jest pełna efektów graficznych oraz dźwiękowych to głównym elementem pozostanie jednak znalezienie sposobu na eliminację ciemnej strony mocy czyli naszych niechlubnych świnek.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • co do nie da się tego pobrać
  • Bardzo fajna gra
  • super
  • zajewajna gra

Dodaj komentarz


Real Mahjong (Madżong) Real Mahjong (Madżong)
Real Mahjong to kolejna gra serii Madżong, miłośnicy tej serii gier znajdą także dwie inne gry, w których zaba...
Angry Birds Seasons Angry Birds Seasons
Jeśli ktokolwiek nie grał w Angry Birds to obowiązkowo musi zagrać bo to już klasyka. Gra rozpoczęła swoją kar...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!