Gry do pobrania > Logiczne

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Angry Birds Seasons
Angry Birds Seasons
Wielkość: 58.39 MB
Autor: Rovio Entertainment ltd
Licencja: demo
Dodano: 18-09-2012
Pobrań: 7 144
Jeśli ktokolwiek nie grał w Angry Birds to obowiązkowo musi zagrać bo to już klasyka. Gra rozpoczęła swoją karierę na komórkach. Szybko jednak zawitała również na komputery stacjonarne. Teraz jest w kolejnej odsłonie pt. Angry Birds Seasons. Gra zawiera różne epizody z lat 2011 i 2012. Naprawdę jest z czego wybierać.

Niestety załączona wersja to demo, które umożliwia grę na trzech planszach z każdego epizodu. Dobrą wiadomością jest jednak fakt, że można szybko zakupić pełną wersję za niewielką cenę, tzn. obecnie kształtującą się na poziomie 5-ciu dolarów.

Dla tych, którzy nie znają fabuły przypomnę, że w grze mamy do czynienia z konfliktem między świniami a wkurzonymi ptakami. Świnie podkradają ptakom jaja a potem barykadują się na wszelkie możliwe sposoby. Naszym zadaniem jest takie sterowanie ptakami (wyrzucanymi z procy) żeby wyeliminować wszystkie świnie na danej planszy. Należy dodać, że jest kilka rodzajów ptaków (każdy ma inne możliwości). Jest także kilka rodzajów materiałów, za którymi chronią się świnie, mają one różną wytrzymałość.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

 • super gra
 • Fajna gra
 • SUPER GIERKAAAAAAAAA!!!!!!
 • Wszyscy prawie wszyscy chyba nie wiedza jak pobrac gre gdzie jest napisana na czerwonoooo pajace
 • NAJLEPSZA GRA MAM JOM NA KOMÓRCRE I CAŁOM PRZESZŁEM
 • fajna gierka
 • Jeśli chcesz pobrać to wciśnij nazwę gry napisane pomarańczową czcionką
 • jest superowska . I tylko tyle pewnie powiem. A nie o czymś zapomniałam . jes w niej tyle zabawy jak dla mnie uśmiechu w tej zabawnej grze.
  Kamilka Frąckiewicz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • TA GRA JES SUPER POLECAM
 • nad komentarzami jest pomarańczowe "kliknij tutaaj żeby pobrać. ŻYJE WŚRÓD DEBILI ;_ ;

Dodaj komentarz


Real Mahjong (Madżong) Real Mahjong (Madżong)
Real Mahjong to kolejna gra serii Madżong, miłośnicy tej serii gier znajdą także dwie inne gry, w których zaba...
Angry Birds Seasons Angry Birds Seasons
Jeśli ktokolwiek nie grał w Angry Birds to obowiązkowo musi zagrać bo to już klasyka. Gra rozpoczęła swoją kar...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!