Gry do pobrania > Karciane

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Solitaire Haven (pasjans)
Solitaire Haven (pasjans)
Wielkość: 8.88 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 05-11-2020
Pobrań: 1 624
Solitaire Haven to pasjans, prosta gra karciana, która zawiera możliwość zagrania w karty według jednej z wybranych zasad:

- matching - dobieramy dwie takie same karty jeśli chodzi o wartość, kolor może być inny (;)), czyli wskazujemy np. kartę ósemkę kier z ósemką trefl (lub pik, lub karo);

- tri peaks - tutaj dobieramy kartę o wartość większą lub mniejszą, czyli np. do ósemki dobieramy siódemkę lub dziewiątkę, jeśli chodzi o kolor to tak jak wyżej; dodatkowo jeśli chodzi o wartości to mamy tutaj karty sortowane wg (np.) kolejności malejącej: as, król, dama, walet, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 2; wskazaniem dla asa może być w takim razie albo król albo karta o wartości 2;

- klondike - to najbardziej popularny typ pasjansa, tym razem karty układamy w czterech miejscach na górze stołu karty wg kolejności od asa do króla, czyli: as, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, walet, dama, król; w tym miejscu trzeba też pamiętać o tym, że karty możemy grupować na dolnych pułkach i stamtąd przesuwać do góry.

We wszystkich trzech typach rozgrywki dążymy do tego żeby zakończyć pasjans (solitaire) poprzez usunięcie wszystkich kart ze stołu.
Solitaire Haven to pasjans, który możemy pobrać tutaj w pełnej wersji i grać bez ograniczeń, za darmo.

Jeśli ten pasjans się znudzi to tutaj jest kolejny: Spider Solitaire.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • pasjans solitarie haven

Dodaj komentarz


BVS Solitaire Collection BVS Solitaire Collection
Gra zawiera aż 320 pasjansów. Program ma duże możliwości konfiguracji. Gratka dla wielbicieli gier karcianych.
Solitaire Haven (pasjans) Solitaire Haven (pasjans)
Solitaire Haven to pasjans, prosta gra karciana, która zawiera możliwość zagrania w karty według jednej z wybr...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!