Gry do pobrania > Gry dla dzieci

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Reksio i Ufo
Reksio i Ufo
Wielkość: 39.45 MB
Autor: Aidem Media
Licencja: demo
Dodano: 20-06-2011
Pobrań: 6 489
Postać Reksia jest znana chyba wszystkim. To bohater animowanej, polskiej bajki. Reksio jest pieskiem mającym zwykle sporo przygód.
Gra Reksio i Ufo opiera się na bajkowej postaci Reksia.
Podwórko Reksia zostaje nawiedzone przez Ufo, zostają też uprowadzone kury, żyjące w sąsiedztwie. Reksio postanawia zareagować i bronić swojego otoczenia. Najpierw musi strącić wszystkie statki Ufo. Następnie chcąc uratować kury buduje statek kosmiczny i wyrusza w pościg za porywaczami.
Gra przeznaczona jest dla dzieci od siedmiu lat z uwagi na poziom trudności.
Jest ona całkowicie po polsku. Udostępniona do pobrania jest wersja demo zawierająca tylko część z dostępnych plansz i zabaw. Pełną wersję można nabyć na stronie producenta.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • to dodaj reksio i karb piratów to każdy to będzie mniał asia
  • o nie czego zawsze ta gra jest w wersji demo ja mam tą grę też w tej wersji mam też Reksia i skarb piratów w pełnej wersji ale nigdy tego nie przeszłam
  • kod to ten z dwoma głowami kretes i reksio
  • gra super szkoda że demo :(
  • naciśnij na napis reksio i ufo (na czerwono napisane)
  • Jak to się pobiera?
  • spoko
  • fajne 4/5
  • superr gra
  • ;]

Dodaj komentarz


Gra Pou na komputer PC Gra Pou na komputer PC
Coraz większa ilość ciekawych aplikacji dostępnych wyłącznie na mobilna platformę Android sprawia, że chętnie ...
Instalacja gry Pou na komputerze... Instalacja gry Pou na komputerze...
Ponieważ sporo osób ciągle ma problemy z instalacją gry Pou na komputerze PC, postanowiliśmy opisać cały proce...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!