Gry do pobrania > Gry dla dzieci

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Reksio i Czarodzieje
Reksio i Czarodzieje
Wielkość: 72.39 MB
Autor: Aidem Media
Licencja: demo
Dodano: 04-12-2012
Pobrań: 7 410
Postać Reksia zna większość starszych graczy a młodsi pewnie też wiedzą co nieco o tym bajkowym piesku. Reksio i Czarodzieje to kolejna z serii gier, w których głównym bohaterem jest właśnie Reksio. Choć bohaterem tej gry jest piesek z bajki to mimo wszystko z samą bajką nie ma zbyt wiele wspólnego. Fabuła jest całkowicie inna niż bajka choć sama postać i zachowanie Reksia są bardzo podobne.

To prawdopodobnie na bazie popularności Harrego Pottera powstała ta gra. Mamy tutaj Reksia, który uczy się czarów a potem będzie je czynnie wykorzystywał i bronił swojej uczelni przed najazdem wrogów.
Żeby nauczyć się magii musimy pilnie studiować u Gryfindyka. To u niego właśnie możemy nauczyć się kilku sztuczek pomocnych nam w używaniu czarodziejskiej różdżki.

Do pobrania udostępniona została wersja demo, która jest znacząco okrojoną wersją gry. Mamy tu do czynienia z nauką magii oraz walczymy z Drobiem Chaosu. Dodatkowo jest śmieszna historyjka oraz mini gra umożliwiająca latanie na miotle.

Pełną wersję można nabyć na stronie producenta gry.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Bardzo fajna gra
  • ta gra jest super fajna właśnie szukam pełnej wersi na interntach
  • Super kto jej nie lubi to jest głupi
  • moja ulubiona gra ciagle nie moge pszejsc czekoladowego labirynty. :(
  • jak mozna nieprzejsc reksia.to moja ulubiona część jest super a jak ktos nieumie przejsc to mi go żal bo gra jest fajna i łatwa
  • mam politykę zabezpieczeń :(
  • ja mam tą gre i całą tylko nie mogę przejść jednego z zadań
  • szkoda że demo ale i tak ściągne tą gre :D  • Ekstra gra! Pobiorę ją! :D
  • fajna gra i chyba ją pobiorę

Dodaj komentarz


Gra Pou na komputer PC Gra Pou na komputer PC
Coraz większa ilość ciekawych aplikacji dostępnych wyłącznie na mobilna platformę Android sprawia, że chętnie ...
Instalacja gry Pou na komputerze... Instalacja gry Pou na komputerze...
Ponieważ sporo osób ciągle ma problemy z instalacją gry Pou na komputerze PC, postanowiliśmy opisać cały proce...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!