Gry do pobrania > Gry dla dzieci

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Great Secrets Da Vinci
Great Secrets Da Vinci
Wielkość: 11.89 MB
Autor: My Real Games Limite
Licencja: freeware
Dodano: 26-11-2013
Pobrań: 1 744
Pod wielkim tytułem: Great Secrets Da Vinci kryje się dość prosta ale dająca dużo zabawy i relaksu, gra. Mamy tu do czynienia z grą typu ukryte obiekty. Gra bardzo dobrze nadaje się dla dzieci choć starsi także z pewnością zechcą poświęcić tej grze trochę czasu.

Pomijając fabułę, która nie jest tutaj najważniejsza gdyż nie specjalnie łączy się z samą rozgrywką, mamy tutaj szereg mini gier takich jak odnajdywanie różnych przedmiotów na kolorowych grafikach, puzzle, porównywanie dwóch bardzo podobnych grafik i wskazywanie różnic. Są także mini gry typu memory gdzie podglądamy na chwilę jedną z kart a następnie szukamy dla niej pary podglądając następne karty.
W mini grach, w których wyszukujemy przedmioty mamy możliwość wyszukiwania ich z listy lub też szukamy przedmioty danego rodzaju, np. pióra, kielichy. Puzzle także mamy w dwóch rodzajach, w jednych zmieniamy miejsce danej części obrazka a w innych zmieniamy ich orientację.

Grafika dostępna w grze jest niskiej rozdzielczości jednak jest bardzo różnorodna i ciekawie skomponowana. Niska jakość grafik nie przeszkadza w dobrej zabawie. Podkład muzyczny, który nam tutaj towarzyszy został tak dobrany żeby dobrze harmonizował z grafiką.

Gra została udostępniona w pełnej wersji, jest ona całkowicie darmowa.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • dobra gra :d

Dodaj komentarz


Gra Pou na komputer PC Gra Pou na komputer PC
Coraz większa ilość ciekawych aplikacji dostępnych wyłącznie na mobilna platformę Android sprawia, że chętnie ...
Instalacja gry Pou na komputerze... Instalacja gry Pou na komputerze...
Ponieważ sporo osób ciągle ma problemy z instalacją gry Pou na komputerze PC, postanowiliśmy opisać cały proce...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!