Gry do pobrania > Gry dla dzieci

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Family Puzzle - puzzle rodzinne
Family Puzzle - puzzle rodzinne
Wielkość: 20.63 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 20-12-2020
Pobrań: 1 224
Family Puzzle to gra dla dzieci, choć starsi gracze, jeśli tylko posiadać będą wystarczającą ilość czasu i cierpliwości, także mogą się z tej gry cieszyć.

Puzzle oferują całkiem spory wybór obrazków, z które będziemy ze sobą łączyć. Każdy z obrazków może być układany w trzech stopniach trudności - jest różna ilość elementów w trzech rozmiarach. Już drugi stopień wymaga jednak sporo czasu żeby dobrnąć do samego końca i ułożyć z małych elementów cały obraz - bo taki właśnie jest cel gry. Im obraz jest mniej zróżnicowany kolorystycznie i strukturalnie, tym trudniej jest znaleźć pasujące do siebie elementy.

Żeby wszystko nie było aż tak trudne mamy do dyspozycji:
- podgląd miniaturki obrazka,
- możliwość wyświetlenia obrazka w podkładzie, razem z zadaną przez nas przeźroczystością,
- podpowiedź, która wskazuje nam element, z którym występuje połączenie - działa to tylko w stosunku do pojedynczych kawałków, jeśli wszystkie elementy już połączymy, choćby w pary, to podpowiedzi się skończą i będziemy zdani tylko na siebie.

Gra nie ma żadnych przeszkadzajek: reklam czy też mikropłatności - jest to do pobrania pełna, darmowa wersja, dzięki której możemy bawić się bez ograniczeń.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Gra Pou na komputer PC Gra Pou na komputer PC
Coraz większa ilość ciekawych aplikacji dostępnych wyłącznie na mobilna platformę Android sprawia, że chętnie ...
Instalacja gry Pou na komputerze... Instalacja gry Pou na komputerze...
Ponieważ sporo osób ciągle ma problemy z instalacją gry Pou na komputerze PC, postanowiliśmy opisać cały proce...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!