Gry do pobrania > Gry dla dzieci

Tu pobierzesz gry na system Windows.
3 Days: Zoo Mystery
3 Days: Zoo Mystery
Wielkość: 43.56 MB
Autor: Realore Studios
Licencja: demo
Dodano: 29-01-2014
Pobrań: 1 817
3 Days: Zoo Mystery to gra, w której zabawa polega głównie na odnajdywaniu ukrytych obiektów. Jest oczywiście cała otoczka tłumacząca sytuacje i podjęte kroki naszej bohaterki jednak dość łatwo się zorientować, że jakość fabuły jest niezbyt ważna a najważniejsze są mini gry.

Wcielamy się w bohaterkę gry, Annę, która ma ratować Zoo. W rodzinnym Zoo zostało ukradzionych kilka rzadkich zwierząt, w tym ulubiony słoń Anny i zostaje ona poproszona o pomoc. Żeby pomóc w odnalezieniu zwierząt wykonujemy różne zadania, które są właśnie mini grami. Większość to typowe odszukiwanie rzeczy na statycznym obrazie. Jednak jest szereg innych mini gier i są one bardzo różnorodne. Jako przykład różnorodności można podać takie gry jak: łowienie kluczy w akwarium, układanie talerzy według wielkości, szybkie podawanie odpowiedniego jedzenia oraz napojów na tace czy też otwieranie sejfu.
Mini gry mają różny stopień trudności dlatego też cała gra staje się jeszcze ciekawsza. Można ją polecić dzieciom ale także starszym graczom.

Udostępniona wersja to demo, które umożliwia godzinną rozgrywkę. W sieci można jednak nabyć pełną wersję już za nieco ponad 9 złotych ($3).


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!




Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Gra Pou na komputer PC Gra Pou na komputer PC
Coraz większa ilość ciekawych aplikacji dostępnych wyłącznie na mobilna platformę Android sprawia, że chętnie ...
Instalacja gry Pou na komputerze... Instalacja gry Pou na komputerze...
Ponieważ sporo osób ciągle ma problemy z instalacją gry Pou na komputerze PC, postanowiliśmy opisać cały proce...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!