Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Szukaj


Wyniki wyszukiwania (4):

1. Pasjans (gra w karty) - Dream Vacation Solitaire

Pasjans, gra w karty, pełna wersja do pobrania za darmo. Pewnie każdy z graczy miał kiedyś przyjemność z pasjansem. To ciekawa gra logiczna, która potrafi wciągnąć bez reszty. Nawet na tyle, że świat zewnętrzny przestanie istnieć lub nie będzie miał znacze...

2. BVS Solitaire Collection

Gra zawiera aż 320 pasjansów. Program ma duże możliwości konfiguracji. Gratka dla wielbicieli gier karcianych.

3. Solitaire Maniac

Zestaw gier karcianych - kolekcja pasjansów.

4. BVS Solitaire Collection

Paczka BVS Solitaire Collection jest gratką dla wielbicieli kart. Zawiera aż 320 pasjansów. Program ma duże możliwości konfiguracyjne.

Nawigacja

Nasza społeczność