Gry do pobrania > Zręcznościowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Spider-Man
Spider-Man
Wielkość: 129.13 MB
Autor: Activision
Licencja: demo
Dodano: 20-08-2017
Pobrań: 2 983
Spider-Man to postać znana wszystkim z filmów o tym samym tytule. Filmy zostały oparte na komiksach sygnowanych przez firmę Marvel.

Nasz tytułowy bohater to mężczyzna, który dzięki ugryzieniu przez pająka przeistoczył się w dziwny stwór, który zebrał w sobie cechy dwóch gatunków: człowieka i pająka. Być może nie wszyscy darzą pająki sympatią, jednak trudno odmówić tej postaci (Spider-Man) czegoś co zwraca na siebie naszą uwagę i zdecydowanie jest pozytywnym bohaterem. Dlatego też wcielenie się w tą rolę jako gracz może nam dać sporo zabawy.

Fabuła gry nie jest skomplikowana. Spider-Man zostaje wrobiony w kradzież pewnego wynalazku poprzez zdjęcia, które zawierają kogoś w przebraniu człowieka-pająka. Naszym zadaniem jest zrobienie wszystkiego żeby oczyścić się z tych zarzutów.

Niestety darmowa i udostępniona tutaj jest tylko wersja demo, jednak i ona może nam dać przynajmniej namiastkę zabawy jaką możemy dostać wraz z pełną wersją.
Pomimo tego, że gra jest już dość leciwa to poprawnie działa na Windows 10.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


SAMMY SURICATE in Lion-Land SAMMY SURICATE in Lion-Land
Wcielamy się w postać małej ale zwinnej surykatki. Żeby ukończyć dany poziom musimy zebrać wszystkie diamenty,...
Icy Tower Icy Tower
Icy Tower to bardzo niepozorna i prosta gra zręcznościowa. Sterujemy zabawną postacią rapera Harolda (możemy z...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!