Gry do pobrania > Zręcznościowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Ski Challenge 14
Ski Challenge 14
Wielkość: 131.67 MB
Autor: Greentube
Licencja: freeware
Dodano: 05-12-2013
Pobrań: 4 827
Ski Challenge to świetne wyzwanie dla zapalonych amatorów sportów zimowych. Choć tutaj mamy do czynienia tylko z jazdą na nartach to gra jest naprawdę świetna i szybko wciąga w swój wir.

Jest to już kolejna z serii bo 14 część symulatora jazdy na nartach. Trasy zjazdowe dostępne w grze są odzwierciedleniem tych rzeczywistych z Pucharu Świata. To są plusy gry a minusem jest to, że obecnie (na dzień dzisiejszy) tylko jedna trasa jest dostępna, jest to Beaver Creek w USA. Kolejne będą włączane automatycznie wg ustalonej i podanej konkretnymi datami chronologii. Niestety nie wystarczy zmienić daty w komputerze bo system co prawda wykryję taką zmianę i zapowie dostępność kolejnych tras ale i tak weryfikuje to na swoim serwerze i to niestety się nie uda.

Naszym zadaniem jest oczywiście jak najszybszy zjazd z zachowaniem poprawnego mieszczenia się w trasie, która oznaczona jest chorągiewkami. Czasem jest to nazbyt łatwe, jednak często jest bardzo trudne. Są dostępne różne typy zjazdów. Sterowanie jazdą jest proste, do jazdy wystarczy obsługa kursorów oraz spacji.

Poza dostępnym treningiem dostępna jest także gra online. Zaraz po łatwej i szybkiej rejestracji możemy się ścigać z losowo dobieranymi użytkownikami poprzez internet. Można także dobrać sobie konkretnego przeciwnika. W trakcie rozgrywki online rejestrowane są nasze wyniki. Osiągnięcia najlepszych narciarzy prezentowane są na stronie powiązanej z grą.

Zarówno dźwięk jak i grafika są na wysokim poziomie. Jednym mankamentem może być powtarzający się kawałek podkładu audio, który po pewnym czasie może się znudzić. Całościowo jednak gra jest bardzo grywalna i da się lubić. Bardzo ważną rzeczą jest także fakt, że gra jest całkowicie darmowa a to chyba jeden z większych plusów tej gry.

Gra dostępna jest także na inne systemy, wydana została także na Androida.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

 • Jak miałem Windows XP , to mogłem grać i było zajefajnie. Potem skończyło się zadowolenie bo... to było na jakiś okres tylko mimo, że się zarejestrowałem. Teraz mam Windows 7 , zainstalowałem , na nowo się rejestrowałem i gówno. Nie mogłem sobie pograć. Błąd połączenia. To jest właśnie takie utrudnianie graczom. Przechodziłem przez różne trasy zjazdowe. Można było ustawić opcję swojej jazdy z cieniem , czyli poprzednim przejazdem i porównać czas.
 • Jak to pobrać gdzie nacisnąć ?
 • FAJNA GRA
 • Ja nie moge zainstaowac czemu?
 • IESTEM PIŁARZEM LEGI A DOTEGO JEST FAINA GGGGGGGRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAA

  NAPRAWDE IA IESTEM BRAMKARZEM LEGI WARSZAWA
  GEG
 • Masz racje tylko duży ma rozmiar a mi wolno działa internet to długo się pobiera.
  Ale tak to niezła naprawdę i nowa.
 • Jest ok ;)

Dodaj komentarz


SAMMY SURICATE in Lion-Land SAMMY SURICATE in Lion-Land
Wcielamy się w postać małej ale zwinnej surykatki. Żeby ukończyć dany poziom musimy zebrać wszystkie diamenty,...
Icy Tower Icy Tower
Icy Tower to bardzo niepozorna i prosta gra zręcznościowa. Sterujemy zabawną postacią rapera Harolda (możemy z...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!