Gry do pobrania > Zręcznościowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Magiczna Encyklopedia – część pierwsza
Magiczna Encyklopedia – część pierwsza
Wielkość: 68.44 MB
Autor: Alawar
Licencja: demo
Dodano: 31-05-2013
Pobrań: 3 599
Magiczna Encyklopedia zabiera nas w świat magii i cudów. Kolorowe puzzle, które przyjdzie nam układać są pełne tajemnic i magii.

Fabuła gry jest bardzo prosta i jest raczej wątkiem pobocznym, dzięki któremu mamy szansę odnajdywanie i układanie w całość kawałków przedmiotów porozrzucanych po planszach.
Amanda jest uczennicą Akademii Magii, w której uczy się sztuki kontrolowania natury. Amanda zaraz po egzaminach otrzymała niepokojącą wiadomość. Wiadomość zawiera znaki teleportacji, które teleportują ją w tajemnicze miejsce.
Naszym zadaniem jest jej pomóc odnaleźć zaginionego brata.

Gra wymaga dużej spostrzegawczości gdyż przedmioty, których szukamy często są bardzo wtopione w tło innych rzeczy widocznych na danej planszy. Dodatkowo musimy złożone przedmioty w odpowiedni, logiczny sposób użyć.
W grze pojawiają się także mini gry, które dodatkowo uatrakcyjniają rozrywkę.

Udostępniona tutaj gra umożliwia ograniczony darmowy czas rozgrywki. Jednocześnie grę można aktywować do pełnej wersji poprzez płatny SMS.
Wersja demo daje szansę na weryfikację tego czy warto zakupić pełną wersję. Amatorzy puzzli oraz gier wymagających spostrzegawczości z pewnością będą zadowoleni.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • jak tą gre ściągną?
  • dopiero te gre ściągam
  • Fajna gierka. polecam
  • nei wiem ale hyba fajna gra

Dodaj komentarz


SAMMY SURICATE in Lion-Land SAMMY SURICATE in Lion-Land
Wcielamy się w postać małej ale zwinnej surykatki. Żeby ukończyć dany poziom musimy zebrać wszystkie diamenty,...
Icy Tower Icy Tower
Icy Tower to bardzo niepozorna i prosta gra zręcznościowa. Sterujemy zabawną postacią rapera Harolda (możemy z...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!