Gry do pobrania > Zręcznościowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Chicken Invaders
Chicken Invaders
Wielkość: 18.77 MB
Autor: Alawar
Licencja: demo
Dodano: 01-03-2013
Pobrań: 5 590
Chicken Invaders: Revenge of the Yolk - Easter Edition, bo tak brzmi pełna nazwa gry, to gra w stylu kosmicznej strzelanki. Takich gier zostało wydanych naprawdę dużo bo ten typ istnieje w zasadzie już od pierwszych gier komputerowych jakie powstały. Jednak Chicken Invaders w tej wersji jest bardzo dopracowany i choć maksymalna rozdzielczość nie jest zbyt wygórowana to grafika się bardzo ładnie prezentuje a sama gra jest bardzo dynamiczna i szybko wciąga. Także i efekty dźwiękowe są świetne.

Ciekawa jest także fabuła tej gry. Jest to parodia Gwiezdnych Wojen. Już na samym początku pojawia się tekst opisu wydarzeń jakie miały miejsce, który jest prezentowany w sposób bardzo przypominający to co widzimy na początku filmu (poszczególnych jego części): Gwiezdne Wojny.

Historia jest bardzo zabawna:

Kurczaki.
Przez milenia uciskaliśmy je.
Grilując, piekąc, dusząc i robiąc z nich wędliny.
Można się było domyślać, że nadejdzie czas zapłaty.
Pewnego dnia nadszedł.

Ponieważ to jest już trzecia część serii więc po raz kolejny musimy uratować ziemię. Okazuje się bowiem, że kurczaki w tajemnicy zbudowały Żółtkogwiazdę (co oczywiście nawiązuje do Gwiazdy Śmierci, która pojawiła się Gwiezdnych Wojnach).

Ta część gry nawiązuje niektórymi elementami do Świąt Wielkanocnych, których termin właśnie się zbliża. Pojawiają się bardzo ładnie zdobione jaja, które niestety musimy zestrzelić. Jest także i zajączek, który nie jest nam przychylny.

Jeśli ktoś nie grał warto spróbować.

Udostępniona tutaj do pobrania gra jest w wersji demo i daje nam 30 minut na sprawdzenie czy warto ją kupić. Jednak nawet jeśli się nie zdecydujemy na zakup to mamy darmowe 30 minut dobrej zabawy.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • fajna
  • fajna gra już kiedyś ją miałam
  • bardzo fajna gra
  • grałem już w tą grę
  • Bardzo fajna gra.Już kiedyś w nią grałem trochę stara,ale i tak mi się nie znudziła.

Dodaj komentarz


SAMMY SURICATE in Lion-Land SAMMY SURICATE in Lion-Land
Wcielamy się w postać małej ale zwinnej surykatki. Żeby ukończyć dany poziom musimy zebrać wszystkie diamenty,...
Icy Tower Icy Tower
Icy Tower to bardzo niepozorna i prosta gra zręcznościowa. Sterujemy zabawną postacią rapera Harolda (możemy z...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!