Gry do pobrania > Zręcznościowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Beetle Bomp
Beetle Bomp
Wielkość: 11.85 MB
Autor: GameTop.com
Licencja: freeware
Dodano: 03-07-2013
Pobrań: 4 958
Beetle Bomp to gra zręcznościowa z elementami gry logicznej. Podstawowym zadaniem gracza jest eliminacja małych owadów przypominających biedronki zanim dojdą do wyznaczonego celu.

Biedroneczki idą sobie jedna za drugą, gęsiego, tworząc wężyk, idą ustaloną trasą a my mamy działko, z którego strzelamy właśnie z biedronek. Gdy połączone zostaną w grupę składającą się z trzech lub więcej biedronek o tych samych kolorach, wówczas odpadają one z gry. Po odstrzeleniu kilku sztuk w wężyku robi się wyrwa dzięki czemu owady przed tą wyrwą czekają na pozostałe a my mamy dodatkowy czas.

Początkowe plansze są łatwe do przejścia bo ilość dostępnych kolorów biedronek jest mała a i ich szybkość niezbyt wysoka. Wraz z kolejnymi planszami to się jednak zmienia. Warto wówczas dobrze rozważyć, w którą grupę kolorowych owadów strzelić żeby zgrupować ich jak najwięcej.

Podsumowując gra jest dość prosta a jednocześnie wciągająca i bardzo dobrze można się przy niej zrelaksować. Udostępniona została tutaj darmowa, pełna wersja gry.

Grafika gry nie zachwyca specjalnie ale ma ona zasadniczo znaczenie drugoplanowe. Grywalność jest spora i to chyba jest tutaj najważniejsze.
Odtwarzana w trakcie rozgrywki muzyka oraz efekty dźwiękowe poprawnie spełniają swoje zadanie.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • nie mogę pobrać gier. gdzie może być problem?
  • tak super

Dodaj komentarz


SAMMY SURICATE in Lion-Land SAMMY SURICATE in Lion-Land
Wcielamy się w postać małej ale zwinnej surykatki. Żeby ukończyć dany poziom musimy zebrać wszystkie diamenty,...
Icy Tower Icy Tower
Icy Tower to bardzo niepozorna i prosta gra zręcznościowa. Sterujemy zabawną postacią rapera Harolda (możemy z...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!