Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Wyścigowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Ferrari Virtual Race
Ferrari Virtual Race
Wielkość: 75.91 MB
Autor: Ferrari S.p.A.
Licencja: freeware
Dodano: 20-06-2013
Pobrań: 6 397
Gra Ferrari Virtual Race umożliwia każdemu próbę jazdy za kierownicą aut słynnej marki Ferrari. Żeby było ciekawiej mamy możliwość wzięcia udziału w wyścigach, w której oponentami są także auta ze stajni Ferrari.

W grze mamy możliwość wyboru jednego spośród trzech aut tej znamienitej marki. Nie jest to dużo ale tym niestety musimy się zadowolić. Do tego jest jeden tor, na którym możemy się ścigać. Możemy sobie wybrać także kolor auta i tu faktycznie jest znacząco większy wybór. Jednak wszystkie auta w jakimkolwiek kolorze są po prostu piękne, jak na Ferrari przystało.

Możemy się ścigać z jednym przeciwnikiem lub też może ich być kilku. Wybieramy także czy w wyścigu będą brały udział te same modele czy też różne. Ustawiamy także poziom naszych oponentów. Niestety nasi przeciwnicy (tworzeni przez komputer) nie są zbyt inteligentni, jednak jakoś sobie radzą, przynajmniej na początku gry, gdy my wybieramy odpowiednie dla nas auto i uczymy się nim jeździć.
Niezależnie jednak od tych wszystkich niuansów same wyścigi są dosyć fajne. Grafika nie jest rewelacyjna ale da się fajnie grać.

W trakcie jazdy czekają na nas niespodzianki. Jedną z nich jest to, że gdy tylko zrobimy jakiś ciekawy wyczyn, na przykład przyłożymy ostro w barierkę, dostajemy automatyczny gratis w postaci powtórki naszej jazdy, czyli replay. Jak tylko uda się nam ostro walnąć w barierkę możemy też stracić koło. Nie należy się wówczas zbytnio przejmować bo na trzech także możemy jechać. Jest to dość trudne ale możliwe.
Dzięki takim dodatkom gra staje się jeszcze bardziej ciekawa.


   

Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy a nie Microsoft należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

 • TO JEST NAJLPESZA GRA WYSCIGOWA W TEJ CALEJ STRONIE NIE TNIE SIE POPROSTU EXTRA!!!!!!!!!!
 • czytajcie pierwsze litery dudek ul rekin nie iem ela
 • Fajna gra i samochody
 • ZAJE
 • FAJNE :-)
 • Opłaca sie grać ?


 • siemka dlaczego to
  tak
  długo się pobiera
 • Może być niezła tylko żeby dużo było samochodów xd
 • fajna gra ale jest umnie zepsuta
 • KLIKNIJ W NAZWE GRY TO JĄ POBIERZESZ :)

Dodaj komentarz


Need for Speed: Hot Persuit 2 Need for Speed: Hot Persuit 2
Need for Speed: Hot Persuit 2 to wyścigi połączone z unikaniem złapania przez policję. Poza samochodem pościgo...
Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w... Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w...
Zygzaka McQueena, wyścigowe autko z filmu Auta, znają chyba wszyscy i nikomu go przedstawiać nie trzeba. Miło...

Nawigacja

Nasza społeczność