Gry do pobrania > Wyścigowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Death Rally
Death Rally
Wielkość: 41.56 MB
Autor: Remedy Entertainment Ltd.
Licencja: freeware
Dodano: 23-04-2013
Pobrań: 3 029
Death Rally to klasyka wyścigów samochodowych. To gra, która została stworzona jeszcze w 1996 roku dla systemu DOS. W roku 2009 producent gry, firma Remedy przeportowała grę na system Windows a także udostępniła jej pełną wersję za darmo. Dlatego też wszyscy, którzy niegdyś grali w tę świetną grę teraz także mogą sobie w nią pograć a do tego całkowicie bezpłatnie.

Prezentowane tutaj wyścigi są pokazywane jako rzut z góry. Dla tych graczy, którzy nie grali z tego typu widokiem, może to zająć chwilę zanim się zaadaptują, jednak da się do tego dość szybko przyzwyczaić. Nie są to typowe wyścigi bo mamy tutaj do czynienia z szeregiem opcji dodatkowych. Samochody mają dostępną broń, którą mogą strzelać do przeciwnika, za którym jadą. Samochody, które są za nami możemy załatwić minami o ile takowe posiadamy w naszym arsenale.
Ciekawostką jest także to, że w trakcie wyścigu możemy rozjechać widzów, którzy obserwują nasze poczynania na trasie. Pozostaje wówczas tylko plama na drodze a w tle wydawany jest przeraźliwy krzyk...

Wygranie wyścigu powoduje powiększenie się zasobności naszego portfela a to z kolei daje nam szansę na podrasowanie naszego wozu lub nawet zakup całkowicie nowego z lepszymi parametrami.
Na początek otrzymujemy 495 dolarów oraz samochód Vagabond przypominający Volkswagena Garbusa, który pomimo wszystko jeździ całkiem sprawnie. Możemy jednak za zarobione pieniądze ulepszyć jego silnik, koła a także pancerz.
Poza ulepszaniem naszego wozu, żeby wygrać wyścig możemy grać także nieczysto. Mamy możliwość skorzystania z usług podziemia i zapłacenia za sabotaż na naszych oponentach.

Pomimo tego, że gra jest dość stara, grafika także nie grzeszy dużą ilością szczegółów, to jednak Death Rally oddaje pewien niezapomniany klimat, do którego chce się wracać. Jeśli kiedyś grało się już w tą grę to wystarczy usłyszeć kilka pierwszych dźwięków żeby sobie przypomnieć cały klimat jaki gra nam oferuje.

Ponieważ została wydana już także najnowsza, całkowicie odświeżona wersja tej gry na komputery PC (a także na urządzenia mobilne), można sobie przed zakupem tej nowej wersji sprawdzić za darmo możliwości klasycznej gry Death Rally.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Super gry

Dodaj komentarz


Need for Speed: Hot Persuit 2 Need for Speed: Hot Persuit 2
Need for Speed: Hot Persuit 2 to wyścigi połączone z unikaniem złapania przez policję. Poza samochodem pościgo...
Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w... Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w...
Zygzaka McQueena, wyścigowe autko z filmu Auta, znają chyba wszyscy i nikomu go przedstawiać nie trzeba. Miło...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!