Gry do pobrania > Wyścigowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Altitude0
Altitude0
Wielkość: 380.44 MB
Autor: Gugila
Licencja: free to play
Dodano: 08-08-2018
Pobrań: 543
Altitude0 to ciekawa gra wyścigowa dająca szansę na sprawdzenie się w roli pilota.

Wszystko zaczyna się od nauki latania. Otrzymujemy samolot oraz trasę jaką mamy pokonać. Nasza droga, czyli niebo, oznakowana jest dokładnie a wskaźniki na nim umieszczone mówią którędy mamy przelecieć. Nie jest to specjalnie łatwa sprawa, ale nauka większości graczy pójdzie szybko i sprawnie. Jeśli komuś kołuje się w głowie na wysokości, niech nie startuje bo wypadek gotowy ;)

Kolejnym krokiem są podniebne akrobacje a zaraz po nich już wyścigi z innymi samolotami. W trakcie wyścigów lecimy podobnie jak podczas lotów szkoleniowych: nasza trasa jest odpowiednio oznakowana a my musimy jak najszybciej tą trasę pokonać. Nie jest to jednak łatwe, musimy się liczyć z bardzo dużym wiatrem jak i ukształtowaniem terenu zawierającym góry i doliny. Do dyspozycji mamy szereg tras oraz różne modele samolotów.

Pomimo wieku gry, można się przy niej całkiem dobrze bawić. W szczególności zadowoleni będą zwolennicy podniebnych akrobacji.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Need for Speed: Hot Persuit 2 Need for Speed: Hot Persuit 2
Need for Speed: Hot Persuit 2 to wyścigi połączone z unikaniem złapania przez policję. Poza samochodem pościgo...
Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w... Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w...
Zygzaka McQueena, wyścigowe autko z filmu Auta, znają chyba wszyscy i nikomu go przedstawiać nie trzeba. Miło...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!