Gry do pobrania > Wyścigowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
 Live for Speed
Live for Speed
Wielkość: 135.51 MB
Autor: Scawen Roberts, Eric Bailey, Victor van Vlaardingen
Licencja: demo
Dodano: 22-01-2013
Pobrań: 15 875
LFS już samą nazwą nawiązuje do klasycznych wyścigów w grze Need for Speed. Ten kto swoje wnioski wysuwa już po nazwie, nie myli się. LFS to właśnie wyścigi samochodowe w podobnym stylu co NFS.

Live for Speed to gra, która nie ma wygórowanych wymagań sprzętowych a pomimo to bardzo dobrze się prezentuje. nawet przy słabszym komputerze a w szczególności przy mało wydajnej karcie graficznej można się ścigać przy dość płynnej prezentacji jazdy z dobrymi szczegółami grafiki. Program jednocześnie posiada bardzo wile opcji konfiguracyjnych, które umożliwiają dopasowanie ustawień do indywidualnych wymagań. Można tutaj wiele zmienić, począwszy od ustawień grafiki, sterowania samochodem a skończywszy na bardzo wielu opcjach naszego auta.

Zastosowane jest tu sterowanie myszką co może znacząco ułatwić prowadzenie auta, które jako, że realistyczne może wymagać nauki. Dlatego też gra zawiera podprogram, umożliwiający naukę jazdy wraz z jej oceną.

Wersja demo, która jest tutaj udostępniona do pobrania ogranicza nasz wybór do dwóch aut i jednego toru. Dodatkowo mamy do dyspozycji opcję nauki jazdy oraz wyścigi z komputerem. Dopiero pełna wersja daje możliwość wyścigów sieciowych. Pomimo to, nawet wersja demo daje dużo przyjemności z niesamowitej jazdy jaka ma miejsce w tej grze.  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • jak demo to se crack'a pobierz ja
  • fajna gra


  • ujdzie gierka
  • SCIAGA SIE... ale mysle ze spoko XD
  • Niesamowita gra. Super grafika.Polecam.
  • Mam cracka, do tego :p
  • ZARĄBISTA GRA
  • Mój kolega grał więc mówił, że zajebista można ulepszać i wgl
  • fajna gra toche długo sie pobiera
  • zajefajna a wgrać pakiet pełnej wersj to jeszcze fajniejsza :D

Dodaj komentarz


Need for Speed: Hot Persuit 2 Need for Speed: Hot Persuit 2
Need for Speed: Hot Persuit 2 to wyścigi połączone z unikaniem złapania przez policję. Poza samochodem pościgo...
Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w... Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w...
Zygzaka McQueena, wyścigowe autko z filmu Auta, znają chyba wszyscy i nikomu go przedstawiać nie trzeba. Miło...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!