Gry do pobrania > Symulacje

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Farming Simulator 2011 (Symulator Farmy)
Farming Simulator 2011 (Symulator Farmy)
Wielkość: 187.71 MB
Autor: GIANTS Software
Licencja: demo
Dodano: 08-02-2013
Pobrań: 46 115
Farming Simulator 2011 czyli symulator farmy daje możliwość sprawdzenia siebie w roli farmera (rolnika). Siadamy za kierownicą pojazdów rolniczych i wykonujemy pracę farmera.
Wersja demonstracyjna jaka jest dostępna do pobrania daje możliwość wykonania dwóch misji: rozdrabniania kukurydzy oraz zbierania słomy w bale.

Ponieważ samo sterowanie może sprawić pewną trudność z uwagi na potrzebę użycia skrótów klawiszowych, opis ich użycia może być przydatny.

Rozdrabnianie kukurydzy
Podchodzimy do ciągnika (W - do przodu, S - do tyłu, A - w lewo, D - w prawo) i wciskamy przycisk E, to usadowi nas w środku i uruchomi silnik. Teraz musimy dołączyć część odpowiadającą za ścinanie kukurydzy oraz przyczepę.
Poruszamy się przód - tył poprzez wybieranie W (przód) i S (tył). Do tego sterowanie kierownicą: A (lewo) i D (prawo). Gdy tylko podjedziemy do urządzenia, które chcemy podłączyć i będziemy w jego zasięgu po prawej stronie ekranu pojawi się zielona ikonka sugerująca wybranie połączenia. teraz wciskamy Q i mamy połączenie.
Teraz uruchamiamy urządzenie ścinające kukurydzę poprzez wybranie J. Pozostaje nam jeszcze podnieść rurę odprowadzająca kukurydzę do przyczepy (w górnej części pojazdu) - wybieramy B. W końcu możemy ruszać i zbierać kukurydzę. Należy jechać ze stałą prędkością dlatego też wybieramy 2 w celu włączenia stabilnej jazdy. Kierujemy się na pole i zbieramy kukurydzę aż wskaźnik zajętości przyczepy pokaże nam 100%. Mamy pełną przyczepę więc możemy jechać ją wyładować. Wyłączamy urządzenie tnące: J oraz odpinamy je: Q. Włączamy GPS: i i kierujemy się w kierunku żółtego znacznika. Jak tylko dojedziemy do silosu ustawiamy się w odpowiednie miejsce (pokaże się zielony znaczek z prawej strony ekranu) i wykonujemy wyładunek: Q.

Zbieranie słomy
Przy tej czynności kierujemy ciągnikiem z podczepioną maszyną do zbierania słomy. Sterowanie jest prostsze niż w przypadku zbierania kukurydzy. Maszyna jest już podłączona do ciągnika, my musimy tylko podejść, wsiąść do ciągnika i go uruchomić (E). Następnie włączamy maszynę (B) a potem już tylko wyładowujemy bale słomy (X) i zamykamy z powrotem maszynę (X). Naszym zadaniem jest zebranie 12 bali.

Takie możliwości daje wersja demo: mamy do wyboru tylko dwie misje. Pełna wersja ma ich znacznie więcej a dodatkowo jest opcja kariery co oznacza zarabianie poprzez pracę na farmie oraz jej rozwój dzięki zarobionym środkom. Jest także rozgrywka sieciowa.

Grafika nie wymaga karty graficznej, która jest demonem prędkości ale pomimo wszystko należy mieć rozsądny akcelerator żeby móc komfortowo grać. Efekty są dość ciekawe a sama kontrola widoków dostępnych poprzez ruchy myszką jest także dobrze zorganizowana - sterowanie myszką umożliwia płynną zmianę punktu widzenia z każdego kierunku.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

 • a to full wersja?
 • zajefajna
 • {Ta wiadomość do UczeńCzarn}
  Jest już 2014
 • polecam tom gre wszystkim farmerom i nie tylko ;p
 • super gra ale do niej jest wymagana lepsza karta graficzna
 • ja zainstalowałem i nie działa
 • czy to demo
 • Superrrrrrrr gra na 100000000000000000000000 procent
 • ale to jest na psp
 • yy czy ta gra bedzoie dzialac bo instaluje treba jakies oryginaly miec? >???

Dodaj komentarz


Symulator Farmy 2013 Symulator Farmy 2013
Symulator Farmy 2013 to oczywiście następca gry Farming Simulator 2011. Gra daje nam możliwość prowadzenia d...
Farming Simulator 2011 (Symulato... Farming Simulator 2011 (Symulato...
Farming Simulator 2011 czyli symulator farmy daje możliwość sprawdzenia siebie w roli farmera (rolnika). Siada...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!