Gry do pobrania > Symulacje

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Surgeon Simulator 2013 (symulator zawodu chirurga)
Surgeon Simulator 2013 (symulator zawodu chirurga)
Wielkość: 24.58 MB
Autor: Bossa Studios Ltd.
Licencja: demo
Dodano: 16-01-2014
Pobrań: 3 452
Surgeon Simulator 2013, czyli symulator zawodu chirurga jest grą, która prezentuje czarny humor. Wcielamy się w rolę chirurga i naszym zadaniem staje się wykonanie przeszczepu serca.

Oczywiście można się pośmiać z tego jak idzie nam taki przeszczep, jak niezbyt precyzyjna jest nasza dłoń oraz z tego co może się stać gdy tylko coś się nam nie powiedzie.
Można także się nieco przerazić ilością krwi, która w grze się pojawia.
Dlatego też grę polecamy osobom, które nie mają problemów z widokiem wewnętrznych narządów człowieka czy też sporej ilości krwi.

Do wykonania przeszczepu dostępne są różne narzędzia. Począwszy od różnego rodzaju skalpelów, poprzez narzędzie przypominające młotek, różne pojemniki a skończywszy na mechanicznej piłce. Do tego wszystkiego mamy oczywiście przygotowane nowe serce, które czeka na zmianę właściciela.
Ręka sterowana jest poprzez myszkę. Lewy klawisz umożliwia operowanie wzdłuż ręki a prawy daje nam szansę na jej obracanie. Lewa strona klawiatury (klawisze a,w,e,r oraz spacja) umożliwiają nam sterowanie poszczególnymi palcami ręki. Pomimo wszystko jednak ręka jest raczej mało operatywna.

Udostępniona tutaj wersja to tylko demo, które daje nam szansę na wykonanie przeszczepu serca. Pełna wersja umożliwia wykonanie całego szeregu różnych transplantacji.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • zajefajna gra
  • super
  • extra
  • fajne
  • Epicka gra !!! Polecam tą gre jeśli wam się nudzi
  • fajna gra polecam

Dodaj komentarz


Symulator Farmy 2013 Symulator Farmy 2013
Symulator Farmy 2013 to oczywiście następca gry Farming Simulator 2011. Gra daje nam możliwość prowadzenia d...
Farming Simulator 2011 (Symulato... Farming Simulator 2011 (Symulato...
Farming Simulator 2011 czyli symulator farmy daje możliwość sprawdzenia siebie w roli farmera (rolnika). Siada...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!