Gry do pobrania > Symulacje

Tu pobierzesz gry na system Windows.
SimTractor v4
SimTractor v4
Wielkość: 229.04 MB
Autor: Brabant Benoit
Licencja: demo
Dodano: 27-11-2015
Pobrań: 4 633
Jeśli znudziły ci się gry rekreacyjne, jakieś proste zręcznościówki to może pora na coś bardziej ambitnego? SimTractor to gra, w której wcielamy się w rolę rolnika. Mamy do dyspozycji cały szereg różnych maszyn i wchodzimy w rolniczy biznes. Wszystko fajnie, ale dlaczego ta gra ma aż tak mało intuicyjną klawiszologię?

Gra fajnie się zapowiada jednak już sama początkowa rozdzielczość może nieco odstraszyć. Zasadniczo można ją zmienić nawet na dość sporą jednak to, jak to potem wygląda sporo zależy od posiadanego sprzętu. Gra jest rodem z roku 2009 więc nie ma dużych wymagań.

Najbardziej pożądaną maszyną jest oczywiście traktor. To gra, która wytyczała trendy związane z popularną kategorią: gry traktory.

Żeby start był łatwiejszy dobrze jest zapoznać się z obsługą gry za pomocą klawiatury.

Podstawy:
] - wejście do maszyny; włączanie/wyłączanie silnika
[ - włączanie/wyłączanie wysypywania ziarna z silosu
Page Up - zwiększanie obrotów silnika silnika
Page Down - zmniejszanie obrotów silnika silnika
> - bieg w górę
? - bieg w dół
Home - zaczepianie maszyny (przód)
End - odczepianie maszyny (przód)
Insert - zaczepianie maszyny (tył)
Delete - odczepianie maszyny (tył)
F1 - kamera 1 (3 warianty)
F2 - kamera 2 (widok do tyłu; działa przy kamerze 1)
F3 - kamera 3 (4 warianty)
F4 - kamera 4
F5 - oddala kamerę (działa przy kamerze 3)
F6 - przybliża kamerę (działa przy kamerze 3)
F7 - zmiana pory na noc (powtórne wciśnięcie powoduje zmianę na dzień)
F8 - samolot z opryskiem
F9 - ciężarówka na pole
F10 - ciężarówka do kombajnu
F11 - ciężarówka do silosu na farmie
F12 - ciężarówka do silosu w mieście
Tab - wyświetlacz PDA (A/Q zmienia wartość upływającego czasu)
~ (długo) - kalkulator obsiewu
~ (krótko) - zmiana wyświetlacza w maszynach
Esc (długo) - wyjście do menu
Esc (krótko) - wyjście z maszyny

Niestety jak widać obsługa gry jest mało intuicyjna i powyższa lista opcji to tylko część obsługi całej gry. Jednak miłośnikiem traktorów to pewnie przeszkadzać nie zdoła :)Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Symulator Farmy 2013 Symulator Farmy 2013
Symulator Farmy 2013 to oczywiście następca gry Farming Simulator 2011. Gra daje nam możliwość prowadzenia d...
Farming Simulator 2011 (Symulato... Farming Simulator 2011 (Symulato...
Farming Simulator 2011 czyli symulator farmy daje możliwość sprawdzenia siebie w roli farmera (rolnika). Siada...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!