Gry do pobrania > Symulacje

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Ship Simulator 2006
Ship Simulator 2006
Wielkość: 95.76 MB
Autor: VSTEP BV
Licencja: demo
Dodano: 07-11-2013
Pobrań: 5 993
Ship Simulator 2006 to symulator statku wodnego.
W tej grze mamy niespotykaną możliwość stania się kapitanem niewielkiego kutra patrolowego pływającego po terenie portu morskiego.

W udostępnionej wersji demonstracyjnej możemy sprawdzić jak dużą przyjemnością jest prowadzenie statku. Niesamowita sceneria, piękno otaczającej nas wody oraz prostota sterowania statkiem przy jednoczesnym braku przewidywalności tego jak nasz pojazd pływający się zachowa, to atuty tego symulatora.
Wersja demo daje nam tylko próbkę tego co możemy otrzymać w wersji pełnej. Pełna wersja oferuje nam możliwość prowadzenie różnego rodzaju statków, począwszy od niewielkiego jachtu a skończywszy na potężnym statku.

Próbna wersja umożliwia tylko przejażdżkę po porcie i zapoznanie się z grą, pełna natomiast daje też szanse na różne misje takie jak wyścigi, akcja ratunkowa czy też holowanie innego statku.

Nawet nie zamierzając nabyć pełnej wersji warto zagrać w demo i zrelaksować się nad błyszczącymi wodami morza.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • jeszcze sie instaluje
  • ja zainstalowałem i zajebioza
  • jeszcze nie próbowałem ale spróbuje
  • Wypróbuje ja :)
  • faine mam 8 lat
  • fajna tylko szkoda że demo
  • Jeszcze się instaluje.
  • bendzie działąsło
  • niezłe sciagajcie
  • niezłe

Dodaj komentarz


Symulator Farmy 2013 Symulator Farmy 2013
Symulator Farmy 2013 to oczywiście następca gry Farming Simulator 2011. Gra daje nam możliwość prowadzenia d...
Farming Simulator 2011 (Symulato... Farming Simulator 2011 (Symulato...
Farming Simulator 2011 czyli symulator farmy daje możliwość sprawdzenia siebie w roli farmera (rolnika). Siada...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!