Gry do pobrania > Symulacje

Tu pobierzesz gry na system Windows.
John Deere: Drive Green
John Deere: Drive Green
Wielkość: 130.78 MB
Autor: Destineer
Licencja: demo
Dodano: 15-11-2013
Pobrań: 13 811
John Deere: Drive Green to kolejny symulator farmy. Mamy tutaj jednak od czynienia z maszynami jednego konkretnego producenta: John Deere. Wszystkie zawarte w grze maszyny rolnicze mają swoje odpowiedniki w realnym świecie. To własnie na nich, jako wzorcach, opierał się autor gry.

John Deere to znana amerykańska marka, jedna z największych na świecie, zajmująca się głównie produkcją maszyn rolniczych. W pełnej wersji gry mamy dostęp aż do 15 maszyn marki John Deere.

Wersja demo, udostępniona tutaj, jest ograniczona czasowo ale pozwala na wykonanie kilku zadań. Zaczynamy od wyjazdu na pole ciągnikiem z doczepionym kultywatorem. Naszym zadaniem jest spulchnienie wyznaczonej części ziemi. W dalszej części gry możemy także zasiać zboże a także wykonać oprysk.

Pełna wersja daje szanse na stałe wykonywanie różnych misji, które prowadzą do rozwoju naszej farmy. Musimy dbać o jej finanse, zatrudniać pracowników oraz rozwijać zaplecze gospodarcze naszej farmy. Zajmujemy się także hodowlą zwierząt.

Grafika nie jest idealna ale nie wymaga jakiegoś super szybkiego komputera do jej obsługi. Dodatkowym atutem są ciekawe efekty audio oraz muzyka w trakcie rozgrywki.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • jaki klucz
  • mega gra
  • Zarombiste
  • mi nie dziala
  • fajna ale szkoda ze demo
  • fajne
  • szkoda rze demo bo tak fajna gra
  • no naprawdę.
  • demo szkoda
  • Super gra! Grajcie ile dusza zapragnie.

Dodaj komentarz


Symulator Farmy 2013 Symulator Farmy 2013
Symulator Farmy 2013 to oczywiście następca gry Farming Simulator 2011. Gra daje nam możliwość prowadzenia d...
Farming Simulator 2011 (Symulato... Farming Simulator 2011 (Symulato...
Farming Simulator 2011 czyli symulator farmy daje możliwość sprawdzenia siebie w roli farmera (rolnika). Siada...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!