Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Strzelanki

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Ultimate Tank
Ultimate Tank
Wielkość: 11.33 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 13-05-2014
Pobrań: 1 411
Ultimate Tank to gra, która może się podobać graczom lubiącym czołgi. Jeśli lubiłeś grę Scorch, która choć ma zupełnie inne zasady ale także daje szansę operowania czołgami, to gra Ultimate Tank pewnie ci się spodoba.
Jednak nie trzeba być jakimś specjalnym fanem czołgów żeby fajnie się bawić przy tej grze.

Choć na załączonych zrzutach gra nie koniecznie wydaje się fajna (bo zrzuty mogą być nieco niezrozumiałe) to jednak już po rozegraniu pierwszych kilku plansz można się szybko i doszczętnie wciągnąć.

Zasady gry są bardzo proste. Otrzymujemy zadanie obrony radaru i bronimy go za wszelką cenę. Oczywiście naszym przeciwnikiem są inne czołgi.
Dysponujemy czołgiem, który w trakcie rozgrywki może zyskać nowe właściwości: mieć lepszy pancerz, inny rodzaj pocisków, może szybciej jeździć czy też możemy go zreperować. Oznacza to także, że zależnie od posiadanych właściwości nasz czołg ma inny wygląd. Różne bonusy otrzymujemy jeśli uda nam się zebrać zrzut. Zrzuty są nieregularne i nie wiadomo do końca co jest w danym zrzucie. Trzeba się spieszyć bo symbolizująca zrzut ikonka dość szybko znika.
Czołgi przeciwnika także są różne i dysponują różną bronią. Są także szybkie lekkie maszyny oraz ciężkie, które jest trudniej unieszkodliwić.

Dużo zależy od wybranego poziomu trudności. Przy najniższym poziomie nasi przeciwnicy szybko stają przed naszą lufą. Co prawda przy trudniejszym poziomie też tak się zdarza jednak wówczas nasi wrogowie nieco konsekwentniej dążą do likwidacji naszego radaru. Jeśli uda im się unieszkodliwić nasz radar oznacza to koniec rozgrywki.
Jeśli czołg przeciwnika unieszkodliwi naszą maszynę zwykle możemy grać dalej bo razem ze zrzutami zbieramy także dodatkowe życia. Jednak ich ilość jest ograniczona.

Na koniec to co najlepsze: gra udostępniona jest w pełnej, niczym nieograniczonej wersji, co pozwala na długą zabawę. Trzeba jednak zwrócić uwagę na instalację gdyż instalator sugeruje nam załadowanie jakiś ekstra dodatków, które niekoniecznie mogą się nam przydać. Można pominąć ich instalację wybierając link Skip Offer.


   

Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy a nie Microsoft należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Medal of Honor Allied Assault Medal of Honor Allied Assault
Medal of Honor Allied Assault to gra, w której gracz ma widok z perspektywy pierwszej osoby a skoro jest to st...
Delta Force: Black Hawk Down Delta Force: Black Hawk Down
Delta Force: Black Hawk Down czyli Delta Force: Helikopter w ogniu to bardzo dynamiczna strzelanka z gatunku F...

Nawigacja

Nasza społeczność