Gry do pobrania > Strzelanki, szczelanki

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Halo: Combat Evolved
Halo: Combat Evolved
Wielkość: 131.03 MB
Autor: Microsoft Game Studios
Licencja: demo
Dodano: 13-06-2013
Pobrań: 10 943
Halo: Combat Evolved to kolejna klasyka wśród strzelanek. Gra została wydana już dość dawno, bo było to w 2001 roku, nadal jednak można się przy niej świetnie bawić. Gra halo to cała seria, składająca się obecnie z czterech części. Wiele czasopism chwali grę Halo jako jedną z najlepszych gier wszech czasów.

Gra należy do gatunku FPS a my stajemy się cybernetycznie ulepszonym super-żołnierzem i ratujemy świat przed obcymi.
Dysponujemy kilkoma rodzajami borni. Możemy używać także granatów. Dodatkowo możemy jeździć wraz z towarzyszami broni samochodem terenowym, który daje nam większą mobilność.

W wersji demo, która jest tutaj dostępna do pobrania możemy wykonać jedną misję, mamy dostęp do jednego poziomu gry.

Gra ma dość dobrze prezentującą się grafikę pomimo upływu czas, jest tutaj także tematyczna i bardzo ciekawa oprawa muzyczna.

Pierwsze wydanie gry było przeznaczone na konsolę Xbox. Na peceta gra została wydana w roku 2003. Halo to seria gier, które przede wszystkim były skierowane do użytkowników konsol. Tak też jest do dzisiaj, wyszły cztery gry z tej serii, ostatnia czwarta część została wydana pod koniec zeszłego roku.
Właściciele konsol Xbox 360 będący jednocześnie abonentami kont Gold mają powód do umiarkowanej radości. Microsoft zmienia politykę uatrakcyjniania kont Gold, które do tej pory umożliwiały w gruncie rzeczy jedynie rozgrywkę sieciową. Od lipca tego roku będzie dodatkowo użytkownikom konsol Xbox 360 i abonentom Gold oferował darmowe gry. Na pierwszy ogień idzie właśnie gra Halo. Jest to co prawda wersja nr 3 (z roku 2007) ale i tak jest to bardzo dobra wiadomość.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • jak sie sciagnie to niezacina
  • demo
  • OK
  • Fajna grafika .
  • ta gra kozaczy jest odlot w kosmos polecam
  • Wygląda trochę jak batlefiield :D

  • nawet niezła
  • fajna gra
  • old shool maka facka

  • jeszcze nie wiem czy jest dobra czy słaba bo mi sie dopiero ścionga

Dodaj komentarz


Medal of Honor Allied Assault Medal of Honor Allied Assault
Medal of Honor Allied Assault to gra, w której gracz ma widok z perspektywy pierwszej osoby a skoro jest to st...
Alien Shooter Alien Shooter
Alien Shooter to klasyczna gra wydana w roku 2003 przez Sigma Team. Gra ma już swój wiek jednak wcale nie stra...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!