Gry do pobrania > Strzelanki, szczelanki

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Air Shark 2 - szczelanka helikopterowa - gra dla dwóch osób
Air Shark 2 - szczelanka helikopterowa - gra dla dwóch osób
Wielkość: 23.23 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 14-07-2020
Pobrań: 848
Air Shark 2 (znana także pod tytułem Air Hawk 2) dla większości graczy raczej nie wniesie nic nowego, ale wydaje mi się, że do takich strzelanek miło się wraca. Mamy tutaj do czynienia z kolejną strzelanką, w której maszyną pierwszoplanową, NASZĄ maszyną jest helikopter.

Zasadniczym zadaniem gry jest strzelanie do wszystkie co się rusza... no powiedzmy do wszystkich wrogich maszyn, które staną na naszej drodze aż bezpiecznie dotrzemy do lądowiska.

Pomimo bardzo małych zasobów jakie potrzebuje gra, zarówno pod względem wymagań mocy procesora jak i karty graficznej a także ilości miejsca na dysku twardym (wersja instalacyjna gry zajmuje tylko około 20 MB), to prezentowana grafika jest wystarczająca do tego żeby nas wciągnąć w wir tej szczelanki ;)

Na początek mamy możliwość lotu tylko jednym helikopterem, w trakcie gdy tylko udawać będzie się nam sukcesem kończyć poszczególne misje, będziemy otrzymywać dostęp do kolejnych bardziej zaawansowanych maszyn. Jeśli chodzi o rodzaje broni, to już w trakcie samego lotu bojowego będziemy mogli wychwytywać np. rakiety i odpalać je. Standardowym wyposażeniem jest broń maszynowa. Rakiety powietrze - ziemia i powietrze - powietrze są o tyle fajnym rozwiązaniem, że poza zwiększoną skutecznością i siłą, mają dodatkową zaletę - samonaprowadzanie.
Dodatkowymi opcjami, które będziemy mogli zbierać w trakcie lotu są także punkty przywracania sprawności, tak żebyśmy mogli spokojnie skończyć misję w całości.

Taką ciekawostką, dodatkowym smaczkiem tej gry jest możliwość gry przez dwóch graczy jednocześnie (na jednej klawiaturze), to zdecydowanie uatrakcyjnia rozgrywkę - jest to gra na 2 osoby.

Gra jest dostępna do pobrania w pełnej wersji, za darmo oczywiście.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • super gra

Dodaj komentarz


Medal of Honor Allied Assault Medal of Honor Allied Assault
Medal of Honor Allied Assault to gra, w której gracz ma widok z perspektywy pierwszej osoby a skoro jest to st...
Alien Shooter Alien Shooter
Alien Shooter to klasyczna gra wydana w roku 2003 przez Sigma Team. Gra ma już swój wiek jednak wcale nie stra...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!