Gry do pobrania > Strategiczne

Tu pobierzesz gry na system Windows.
StarCraft
StarCraft
Wielkość: 28.20 MB
Autor: Blizzard Entertainment
Licencja: demo
Dodano: 07-05-2012
Pobrań: 6 726
StarCraft to klasyka strategicznych gier, których akcja toczy się w czasie rzeczywistym. Jako, że jest to pierwsza część gry, która się ukazała w roku 1998 ma ona słabą jak na obecne czasy grafikę, jednak jako klasyka nadal cieszy się sporą popularnością. Część druga została wydana w roku 2010. Dodatkowym atutem są małe wymagania sprzętowe gry.

Zadaniem gracza jest zbieranie zasobów naturalnych (minerałów oraz gazu), rozbudowę infrastruktury oraz rozwój własnej armii. Celem jest eliminacja przeciwnika.
W poszczególnych fazach gry mamy możliwość ulepszania jednostek bojowych. Dostępne są też całkowicie nowe jednostki. Również i budynki można rozwijać kosztem posiadanych zasobów.
StarCraft ma możliwość gry w trybie jednego gracza lub w trybie multiplayer (poprzez sieć lokalną lub też poprzez serwer battle.net).

Gra otrzymała wiele różnych prestiżowych nagród. Między innymi została sklasyfikowana na siódmym miejscu na liście stu gier wszech czasów.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • fajna gra ale wole redalert 3 :) polecam serdecznie
  • ja to grałem u wujka ale teraz nie moge ściągnąć
  • Kocham takoe gry.
  • gra jest super lol szkoda że demo ale spoko :P
  • Gra z dzieciństwa!!! Najbardziej lubiłam w tej grze tworzenie nowych map, budowanie bazy i gromadzenie surowców ale prędzej czy później i tak trzeba było stanąć do walki. Polecam wszystkim miłośnikom gier strategicznych!!!
  • niewiem jeszcze nie pobrałem :D
  • ale fajowa gra polecam
  • zajebista gra polecam :-)
  • super gra spoko

Dodaj komentarz


Kozacy II: Wojny Napoleońskie Kozacy II: Wojny Napoleońskie
Gra Kozacy II: Wojny Napoleońskie daje nam szansę na przeniesienie się w czasy Napoleona i wzięcie udziału w r...
Age of Empires II: The Age Of Ki... Age of Empires II: The Age Of Ki...
Age of Empires II to świetna gra strategiczna... co prawda ta gra była KIEDYŚ świetna, ale to klasyka gier wię...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!