Gry do pobrania > Strategiczne

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Royal Defense
Royal Defense
Wielkość: 74.98 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 05-07-2013
Pobrań: 3 950
Royal Defense to gra typu Tower Defense. Jeśli ktoś się spotkał z tego typu grą to wie o co chodzi. Dla tych, którzy nie wiedzą z czym to się je, już tłumaczę.

W grach typu Tower Defense naszym zadaniem jest obrona naszego zamku lub innej siedziby przed najeźdźcami. Zazwyczaj mamy plansze, na której jest pokazana droga, która wiedzie do naszej siedziby (czasem jest to kilka dróg). Niezależnie od tego jak bardzo zawiła jest ta droga, nasz najeźdźca będzie podążał właśnie nią i nie zrobi sobie żadnego skrótu dlatego też zadaniem gracza jest eliminacja wroga zanim ten do nas dotrze. W tym własnie celu w różnych miejscach planszy, zwykle wzdłuż drogi, stawiamy różnego rodzaju wieże, które automatycznie strzelają do naszego przeciwnika jak tylko go namierzą. Zasada dość prosta ale zabawy może być co niemiara.

Tak też jest i w tej grze. Każdy poziom to osobna plansza, na której znajdziemy nasz zamek i drogę do niego. Wzdłuż niej mamy wyznaczone miejsca, w których możemy stawiać wieżyczki strzelnicze. Wieżyczki służą do strzelania do przeróżnych stworzeń, które będą podążać do naszego zamku. Za wieżyczki niestety trzeba zapłacić, zwykle mamy na starcie jakieś pieniądze ale nie jest ich zbyt wiele. To jednak nie przeszkoda bo za eliminację każdego bojowo nastawionego do nas stwora otrzymujemy wynagrodzenie. I tak koło się zamyka. Kupujemy wieżyczki, które strzelają do stworków i za to otrzymujemy wkład na zakup kolejnych. Do tego wszystkiego dochodzą jednak różne właściwości wieżyczek oraz wrogich jednostek. I tu jest właśnie nasze zadanie. Musimy tak obmyślić ustawienie oraz rodzaj wieżyczek żeby wyeliminować obcych zanim do nas dotrą.

Początkowe poziomy są dość proste, jednak kolejne są coraz trudniejsze do przejścia.
Zasadniczo jest to gra strategiczna bo zwykle żeby przejść dany poziom trzeba troszkę się nagłowić i ustalić sposób w jaki wyeliminujemy najeźdźce.

Kolorowa grafika, dobra muzyka i efekty audio ale przede wszystkim gra jako całość sprawiają, że szybko się wciągamy i kilkugodzinna rozgrywka mija tak szybko, że nawet tego nie zauważamy.
Gra naprawdę wciąga i już po kilku pierwszych poziomach trudno się od niej oderwać.

A teraz najważniejsze. Udostępniona tutaj wersja to pełna, darmowa wersja gry.
Zapraszamy do pobierania.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Ta gra jest bardzo fajna naprawde polecam

Dodaj komentarz


Kozacy II: Wojny Napoleońskie Kozacy II: Wojny Napoleońskie
Gra Kozacy II: Wojny Napoleońskie daje nam szansę na przeniesienie się w czasy Napoleona i wzięcie udziału w r...
Age of Empires II: The Age Of Ki... Age of Empires II: The Age Of Ki...
Age of Empires II to świetna gra strategiczna... co prawda ta gra była KIEDYŚ świetna, ale to klasyka gier wię...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!