Gry do pobrania > Strategiczne

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Megapolis
Megapolis
Wielkość: 15.79 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 30-04-2013
Pobrań: 5 551
Megapolis to bardzo wciągająca gra strategiczna, której główną fabułą jest rozbudowa miasta. Jest to PEŁNA wersja, całkowicie za darmo.

Rozgrywkę możemy tutaj prowadzić na dwa sposoby: jako wykonywane misje lub jako grę, w której to my sami wyznaczymy sobie cel. To właśnie przez tą elastyczność gra jest jeszcze bardziej ciekawa. Fajnie jest bowiem jako nasz cel na przykład wyznaczyć zarobienie 100.000.000$ i osiągnąć taki cel.

Żeby zrozumieć zasady gry dobrze jest na początku ukończyć kilka zwykłych misji. Głównymi elementami, na które należy zwrócić uwagę to ilość mocy energii elektrycznej potrzebnej dla naszego miasta, posiadane materiały oraz ilość zatrudnionych robotników.
Gdy tylko okazuje się, że mamy zbyt mało mocy, materiałów albo też potrzebujemy więcej rąk do pracy, możemy to wszystko zakupić pod warunkiem, że będziemy mieć dostateczną ilość pieniędzy. Same pieniądze zarabiamy na posiadanych mieszkańcach, im więcej mamy domów o wyższym standardzie, tym większe przychody lądują w naszej kasie miasta.
Żeby więc posiadać wystarczające środki budujemy nowe domy, gdzie zasiedlają się nowi mieszkańcy miasta. Jest jeszcze jedna rzecz, o której warto wspomnieć. Żeby wybudować jakiś konkretny rodzaj budynku potrzebujemy odpowiednie pozwolenie, które niestety sporo kosztuje.
Także pomimo tego, że poszczególne misje nie zawsze wyznaczają konkretną sumę do zarobienia, to jednak wszystko generalnie toczy się wokół pieniądza i szybkości jego zarobienia dzięki mieszkańcom.

Gra bardzo ładnie się prezentuje, ma ciekawą nastrojową muzykę a zasady są bardzo proste i pomimo tego, że komunikaty są w języku angielskim to bardzo szybko można się zorientować o co chodzi.

Jako, że grę można pobrać jako pełną, niczym nieograniczoną wersję, bez żadnych haczyków, dlatego też warto w nią zagrać i samemu sprawdzić czy uda nam się zarobić w wirtualnym świecie większe pieniądze.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • super gierka choć w nią nie grałeł
  • Super gra
  • Super gierka
  • super gra lubie to

Dodaj komentarz


Kozacy II: Wojny Napoleońskie Kozacy II: Wojny Napoleońskie
Gra Kozacy II: Wojny Napoleońskie daje nam szansę na przeniesienie się w czasy Napoleona i wzięcie udziału w r...
Age of Empires II: The Age Of Ki... Age of Empires II: The Age Of Ki...
Age of Empires II to świetna gra strategiczna... co prawda ta gra była KIEDYŚ świetna, ale to klasyka gier wię...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!