Gry do pobrania > Strategiczne

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Megaglest
Megaglest
Wielkość: 178.96 MB
Autor: Megaglest.org
Licencja: GNU/GPL
Dodano: 16-05-2011
Pobrań: 4 936
Całkowicie darmowa, pełna wersja gry strategicznej udostępniona na licencji GNU/GPL z rozsądną grafiką i ciekawym podkładem muzycznym, oparta na silniku Glest. Jest to standardowa strategia czasu rzeczywistego z niewielkimi wymaganiami dotyczącymi sprzętu komputerowego. Zadaniem pośrednim gracza jest zbieranie zasobów, tworzenie wojowników, robotników oraz budowli a głównym oczywiście eliminacja przeciwników z gry (zależnie od scenariusza). Gra ma wbudowany samouczek (tutorial), podstawowa znajomość języka angielskiego będzie przydatna w zrozumieniu zasad i celów gry.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • fajna gram pierwszy raz
  • tak sobie mysile czy iom pobraci
  • czy ta wersja jest po polsku
  • moze byc slaba grafa
  • Fajna gra polecam :D
  • MAM NAPISAĆ POZYTYW TEJ GRY? CAŁA TA GRA TO POZYTYW
  • sle ta gra zmusza mnie do pozytywnych releksji na temat guer komputerowych bo gram w tomb rider
  • całkiem całkiem fajne nie powiem że złe
  • co to jest :d
  • gra mi sie podoba

Dodaj komentarz


Kozacy II: Wojny Napoleońskie Kozacy II: Wojny Napoleońskie
Gra Kozacy II: Wojny Napoleońskie daje nam szansę na przeniesienie się w czasy Napoleona i wzięcie udziału w r...
Age of Empires II: The Age Of Ki... Age of Empires II: The Age Of Ki...
Age of Empires II to świetna gra strategiczna... co prawda ta gra była KIEDYŚ świetna, ale to klasyka gier wię...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!