Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Strategiczne

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Championship Manager 2008
Championship Manager 2008
Wielkość: 159.90 MB
Autor: Beautiful Game Studios
Licencja: demo
Dodano: 15-07-2015
Pobrań: 899
Championship Manager 2008 to klasyczna gra strategiczna. Mamy tutaj możliwość zabawy w menedżera piłkarskiego.
Gra Championship Manager ma dość długą historię bo jej pierwsza część została wydana w roku 1992.

W grze mamy możliwość zarządzania drużyną piłkarską. Tutaj możemy się dowiedzieć jakie reguły rządzą futbolem.
Opcji w tym menedżerze jest bardzo wiele. Starczy z pewnością na wiele godzin dobrej zabawy.

Zostajemy więc zarządcą klubu i decydujemy o wszystkim co jest związane z piłkarzami.
Ustalamy ich treningi oraz ich wyjazdy na zgrupowania.
Organizujemy konferencje prasowe. Wszystko co robimy wpływa na grę naszej drużyny oraz zachowanie się otoczenia i prasy.

Poza siedzeniem za biurkiem mamy także możliwość zagrania w piłkę nożną na stylizowanym na 3D silniku gry.

Pomimo tego, że gra udostępniona jest tutaj tylko jako demo to z pewnością fajną opcją jest dostępny tutaj język polski, który w przypadku tej gry z pewnością rozwieje sporo wątpliwości.


   

Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy a nie Microsoft należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


The Settlers II The Settlers II
Gra Settlers to już klasyka gier strategicznych. Druga wersja oddaje ten sam klimat przy nowej oprawie graiczn...
Kozacy II: Wojny Napoleońskie Kozacy II: Wojny Napoleońskie
Gra Kozacy II: Wojny Napoleońskie daje nam szansę na przeniesienie się w czasy Napoleona i wzięcie udziału w r...

Nawigacja

Nasza społeczność