Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Samochodowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Bus Driver
Bus Driver
Wielkość: 60.06 MB
Autor: SCS Software
Licencja: demo
Dodano: 13-05-2010
Pobrań: 59 118
Bus Driver to jazda autobusem. Wchodzimy w rolę kierowcy autobusu, jedziemy po wyznaczonej trasie i zabieramy pasażerów z przystanków.

Mamy okazję się przekonać jak fajna może być jazda tak dużym autem załadowanym sporą ilością pasażerów, którzy nie są bierni, jeśli będą wożeni jak przysłowiowe kartofle. Gdy kierowca jedzie niezbyt płynnie, szarpie, to pasażerowie dają wyraz swojego niezadowolenia poprzez wydawanie odgłosów zaniepokojenia.

W trakcie jazdy trzeba uważać na drogę, jechać zgodnie z przepisami, zatrzymywać się na czerwonym świetle a także włączać kierunkowskaz nawet przy zmianie pasa. Nieprzepisowa jazda powoduje utratę punktów. Jazda poprawna powoduje ich dodanie.

Pomimo tego, że do pobrania jest tylko wersja demo to mamy kilka autobusów do wyboru i możemy się przez chwilkę dobrze bawić.Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy a nie Microsoft należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • szkoda żee demo :( ale i tak fajna gierka
  • ZAWAJOWSKA FAJNA GRA RACZEJ WSZYSKIE MI ODPOWIADAJOM,CIEKAWE CZY BENDZIE BUS DRIVER 2 BO CHCE JUŻ GRACI W OBYDWIE CZENSICI A DOTEGO POLECAM TOM GRE INNYM CO UWIELBIAJOM BUS CILI AUTOBUSY xD NARKA
  • fajowe
  • błagam pomużcie to pobrać pisać na gg 34390074
  • Baierancka jest fajna dlatego ze sie jedzi samochodem
  • fajne
  • nie chce się ściągnąć
  • Czy ta gra ma okreslony czas na granie w nia ?
  • mi nie wchodzi
  • super gierka

Dodaj komentarz


Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...
Euro Truck Simulator Euro Truck Simulator
Symulator jazdy ciężarówkami to gratka dla miłośników motoryzacji i wszelkich gier komputerowych. Jeśli ktoś l...

Nawigacja

Nasza społeczność