Gry do pobrania > Samochodowe - Gry samochody

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Euro Truck Simulator
Euro Truck Simulator
Wielkość: 119.31 MB
Autor: SCS Software
Licencja: demo
Dodano: 17-12-2012
Pobrań: 83 303
Symulator jazdy ciężarówkami to gratka dla miłośników motoryzacji i wszelkich gier komputerowych. Jeśli ktoś lubi gry samochodowe to z pewnością powinien spróbować jazdy tak dużym samochodem jakim jest TIR. Taka jazda wywołuje zupełnie inne odczucie niż prowadzenie samochodu osobowego. Zarówno dźwięk jak i ruch ciężarówki są nieporównywalne do innych aut. TIRy poruszają się nieco wolniej z uwagi na duży ciężar a kabina kierowcy bardzo fajnie się buja.

W grze można jeździć po trasach Europy Zachodniej oraz Środkowej, są tu także trasy prowadzące przez Polskę. Program umożliwia kierowanie ciężarówką przy pomocy klawiatury poprzez kursory oraz myszką i klawiaturą (kierunek jest zmieniany myszką a przyspieszenie i zwrot klawiaturą). Ten drugi sposób daje możliwość znacznie lepszego a przede wszystkim dokładniejszego prowadzenia auta co ma duże znaczenie w grze. Same prowadzenie ciężarówki wydaje się być bardzo realistyczne.

Grafika jest dość ciekawie zorganizowana a widok z kabiny kierowcy może zapierać dech w piersi, szczególnie dla osób, które nie miały z czymś takim wcześniej styczności. Kierowca ma widok na całą kabinę, widzi także lusterka dzięki czemu może dobrze orientować się na drodze.

Udostępniona do pobrania gra jest wersją demo ale daje ona sporo zabawy oraz wyzwala dużo emocji.

Pełną wersję gry (klucz do platformy Steam) można kupić tutaj:
https://www.kinguin.net/category/3167/euro-truck-simulator-steam-key?r=67949

Na dzień aktualizacji tego wpisu (24.01.2021 r.) cena gry to około 6 zł (zależnie od wybranego sposobu zapłaty a tych sposobów jest całkiem sporo: Blik, PayPal, karta kredytowa, telefon sieci Play, są także Przelewy24 a tutaj możliwość dokonania przelewu bankowego czy też SkyCash).

Poniżej Lets Play tej gry zamieszczony na YouTube
Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • lepsze jest euro truck simulator 2
  • jak zainstalowac?
  • fajna gra
  • fajna gra
  • uldzie w tlumieB
  • nawet fajne xD :D ;/
  • zorobist ta gra
  • długo mi się ładuje!}:(
  • a to sie za to placi
  • super gra ale demo szkoda

Dodaj komentarz


Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...
Euro Truck Simulator Euro Truck Simulator
Symulator jazdy ciężarówkami to gratka dla miłośników motoryzacji i wszelkich gier komputerowych. Jeśli ktoś l...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!