Gry do pobrania > Samochodowe - Gry samochody

Tu pobierzesz gry na system Windows.
FlatOut 2
FlatOut 2
Wielkość: 476.43 MB
Autor: Empire Interactive
Licencja: demo
Dodano: 23-05-2013
Pobrań: 19 949
FlaOut to kolejna (druga) część niesamowitych wyścigów samochodowych. Zarówno od strony grafiki, efektów dźwiękowych jak i od strony grywalności mamy tu do czynienia z bardzo dobrze zrobioną grą.

Gra zawiera dość brutalne sceny dlatego też wydawca określił wiek gracza na poziomie od lat 12.

FlaOut 2 jest tutaj udostępniona w wersji, demo jednak nawet wersja okrojona jest w stanie dostarczyć znacznie więcej wrażeń niż inne, pełne wersje gier. Mamy tutaj cztery różne miejsca, w których bierzemy udział w rywalizacji. Są to dwie trasy, w których odbywają się wyścigi, jeden plac, na którym zadaniem kierowcy jest eliminacja przeciwników poprzez zniszczenie ich aut.
Jest także jeszcze jedna rywalizacja, która polega na próbie znaczącego przyspieszenia a następnie hamowania po to żeby kierowca auta wyleciał na tyle wysoko, żeby trafić w tarcze. Dość dziwnie to brzmi i równie dziwnie się w to gra.
Każda z tych rozgrywek potrafi szybko wciągnąć.

W wyścigach jakie mają tutaj miejsce mamy do wyboru jedno z trzech aut. Niezależnie od tego jakie auto wybierzemy i tak możemy liczyć na spore emocje. Konstrukcja fizyki gry jest tak stworzona żeby każda stłuczka była uwidoczniona na blachach samochodu. Możemy więc jadąc uderzyć w słup i możemy go albo ściąć albo nagle zatrzymać się, przy czym w obu przypadkach trzeba liczyć na spore zgniecenie blach naszego auta. Poza wyglądem sam efekt zderzenia, dźwięk i rozpryskające się szkło robią duże wrażenie. Grafika prezentująca wyścigi także jest na dość wysokim poziomie.
Każde z dostępnych do wyboru aut inaczej się prowadzi. Mamy tutaj auto typowe do terenu, typowe na szosę oraz takie, które dość szybko jedzie oraz ma także w miarę dobrą przyczepność.
Sceneria terenu, w którym odbywają się wyścigi jest pełna różnych drobnych rzeczy, które doskonale wchodzą w interakcję z naszym autem.

Kolejną ciekawą rzeczą w grze jest podkład muzyczny w trakcie jazdy, który znacząco dodaje charakteru wyścigom i całej rywalizacji.

FlatOut 2 to niesamowita gratka dla miłośników wyścigów. Jeśli ktoś nie grał to z pewnością powinien spróbować bo pomimo tego, że udostępniona tutaj jest wersja demo, to jest ona jednak za darmo a sama gra daje bardzo dużo fajnej zabawy.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Dobra gra co chcesz kuki570 jak masz może lepszą to se w nią graj a nie się wychwalasz
  • słaba gra jak nic ale XenoXMT2 lepszy
  • POLECAM! Mam orginał :D z gazety i naprawdę warto w nią zagrać!
  • Jak wyłaczyc biały obraz kiedy ruszam ?????
  • chcę pobrać tą gre

Dodaj komentarz


Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...
Euro Truck Simulator Euro Truck Simulator
Symulator jazdy ciężarówkami to gratka dla miłośników motoryzacji i wszelkich gier komputerowych. Jeśli ktoś l...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!