Gry do pobrania > Samochodowe - Gry samochody

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Taxi Racer New York 2
Taxi Racer New York 2
Wielkość: 88.19 MB
Autor: Team6 Game Studios
Licencja: demo
Dodano: 10-09-2013
Pobrań: 14 070
Taxi Racer New York 2 to jedna z gier serii Taxi Racer. Są jeszcze gry tego producenta o podobnych zasadach ale innych lokalizacjach: w Londynie oraz Szanghaju.

Ta gra, jak już nazwa wskazuje, daje możliwość wypróbowania się jako taksiarz w Nowym Jorku. Otrzymujemy własną taksówkę i wyjeżdżamy ją na ruchliwe oraz często bardzo szerokie ulice Nowego Jorku.
Naszą misją jest oczywiście zarabiać. Jak tylko zauważymy człowieka na ulicy z widniejącym nad nim znakiem dolara ($) w kolorze zielonym, pomarańczowym lub czerwonym to oznacza, że dana osoba jest chętna na kurs taksówką. Zatrzymujemy się więc nieopodal naszego celu i mamy nowego pasażera. Zaraz po tym na ekranie pojawi się strzałka, która będzie wskazywać dokąd jechać, tak żeby brak znajomości miasta nie przeszkadzał nam w wykonaniu usługi jaką jest dostarczenie naszego pasażera do celu. Oczywiście pomoc w postaci strzałki zawsze można wyłączyć i próbować samemu trafić. Cel podróży dodatkowo będzie oznaczony pomarańczową kopułą.

Jazda samochodem po Nowym Jorku wcale nie jest prosta. Należy ją więc zminimalizować i jeśli jest taka możliwość zabierać pasażerów oznaczonych kolorem czerwonym lub pomarańczowym, otrzymamy większą zapłatę. Dopiero w ostateczności zabieramy zielonych. Dodatkowym sposobem na zdobycie pasażera z czerwonym dolarem wówczas gdy mamy już innego pasażera w aucie może być jego wyrzucenie. Wystarczy wybrać klawisz K a obecny w taksówce pasażer wyleci za drzwi. Podobnie jednak może i nas docenić osoba przez nas wieziona. Jeśli uzna, że nie jedziemy zbyt dobrze to zwyczajnie sobie wysiądzie i nie zostawi zapłaty.

Grafika gry nie jest może jakoś nadzwyczajnie zachwycająca ale da się grać a sama gra jest dość sympatyczna i wciągająca.
Wersja demo, która jest tutaj udostępniona zawiera cztery misje i ewentualną możliwość gry sieciowej. Mamy tutaj dostępne dwa auta.
Demo nie ma ograniczenia czasowego, więc możemy się bawić do woli pracując jako taksówkarz.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • gupia
  • żeby pobrać trzeba wcisnąć kliknij tutaj żeby pobrać
  • Można grać na kierownicy? xd lol
  • Lubię samochodowe gry ;> :) A to się gdzieś 30 min lub więcej pobiera ;< :( :'(
  • Żeby pobrać. Tam na górze są pomarańczowy mały napis: Kliknij tutaj żeby pobrać.
  • za free?????
  • fajna gierka ale w mieśćie w którym się zaczyna na pierwszym przystanku stoi goła baba!!!!
  • zarombista gierka
  • zeby pobrac trzeba nacisnac na nazwe :PP
  • niezła gierka bo można sobie pojeżcić no a gta san lub 5 do masakra fajna

Dodaj komentarz


Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...
Euro Truck Simulator Euro Truck Simulator
Symulator jazdy ciężarówkami to gratka dla miłośników motoryzacji i wszelkich gier komputerowych. Jeśli ktoś l...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!