Gry do pobrania > Samochodowe - Gry samochody

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Spin Tires
Spin Tires
Wielkość: 96.75 MB
Autor: Oovee
Licencja: demo
Dodano: 07-10-2014
Pobrań: 9 539
Spin Tires to gra samochodowa, w której będziemy mogli pojeździć po bezdrożach byłych państw ZSRR. Jazda wozami terenowymi i ciężarówkami po dość miękkich podłożach, przy bardzo dobrze zrobionej fizyce gry, może dawać dużo zabawy a nawet satysfakcji, jeśli uda się nam wyjechać z kolein, w których się zakopaliśmy.

Pełna wersja gry daje możliwość przewożenia towarów pojazdami wziętymi z lat 80-tych. Ukształtowanie terenu oraz kiepska jakość dróg dają szanse się wykazać.

Wersja demonstracyjna, która jest tutaj udostępniona do pobrania jest bardzo uszczuplona. Do dyspozycji dostajemy niewielkie terenowe auto ale i to daje możliwość bardzo realistycznej jazdy po piaszczystym terenie. Wersja demo nie ma zasad, tu zabawa polega wyłącznie na jeździe. Pomimo to nawet taka prosta gra może wciągnąć na chwilkę. Tak samo jak prowadzenie auta ma w sobie sporo realizmu tak i efekty dźwiękowe potrafią oddać odgłosy wydobywane przy tego typu jeździe.

Pełna wersja gry to koszt rzędu 25 euro. Demo oczywiście jak zawsze jest za darmo.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • ile mAcie FPS BO JA ASZ 70 FPS
  • czzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzadzior zuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper bardzo super bardzo super
  • fajna nawet da się grać ale pamiętajcie że i tak trzeba słuchać Gangu Albani klubu go go i isamuxpompa
  • przetestuje za 18 min.
  • Faajnaaaa gra na kompie obecnym mi nie dziala ale na starym gralem w to 8.5/10
  • gułpie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 0/10
  • spoko gra
  • exkstra gra
  • mi nie działa
  • Fajne

Dodaj komentarz


Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...
Euro Truck Simulator Euro Truck Simulator
Symulator jazdy ciężarówkami to gratka dla miłośników motoryzacji i wszelkich gier komputerowych. Jeśli ktoś l...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!