Gry do pobrania > Samochodowe - Gry samochody

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Scania Truck Driving Simulator
Scania Truck Driving Simulator
Wielkość: 536.05 MB
Autor: SCS Software
Licencja: demo
Dodano: 19-06-2015
Pobrań: 14 998
Gracze bardzo lubią gry samochodowe. Jednak jazda samochodem ciężarowym to zupełnie inna zabawa. Znacznie fajniejsza... :)
Jeśli komuś spodobała się gra Euro Truck Simulator w wersji 1 i 2 to z pewnością gra, w której bohaterami są ciężarówki marki Scania, także się spodoba.

W wersji demonstracyjnej gry także można się dobrze bawić.

Mamy tutaj dostępną opcję nauki - prawo jazdy. W tej opcji przechodzimy kolejne etapy nauki prowadzenia samochodu ciężarowego.
Już na samym wstępie można odczuć, że prowadzenie ciężarówki z naczepą to zupełnie coś innego niż kierowanie osobówką.
Naukę rozpoczynamy od prostych zadań, czyli jazdy do przodu i tyłu. Kolejne zadania wymagają już od nas nieco większej wprawy. Cofanie w lewo bądź w prawo może sprawić nieco problemów. Kolejne zadania dostępne są po ukończeniu poprzednich.

Kolejną opcją są zawody kierowców. Tutaj mamy możliwość pokazania swoich umiejętności w precyzyjnym prowadzeniu ciężarówki. Na początek zawracamy mając do dyspozycji bardzo ograniczony obszar. Tutaj, podobnie jak w przypadku nauki jazdy, kolejne wyzwania dostępne są po ukończeniu wcześniejszych.

Ciekawą zabawą może być gra oferująca niebezpieczne przejazdy. Zostajemy przeniesieni na drogi, w których roi się sporo niebezpieczeństw. Jazda nad przepaścią może przysporzyć sporo emocji.

Najfajniejszą zabawą jest chyba jednak jazda swobodna. Także i tutaj taką mamy. Będziemy przewozić różne ładunki między dostawcami.

Niestety wersja demo nie ma dostępnych wszystkich opcji. Jest ich jednak na tyle dużo, że warto spróbować zabawy w prowadzenie Scanii.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Czy to gra na telefon?
  • fajna gra
  • stara wersja
  • fajowa bardzo
  • niechce sie włączyć!:\'(
  • Mam tą grę orginalną w wersji pudełkowej i jest supi!
  • super fajna gra
  • Super gra

Dodaj komentarz


Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...
Euro Truck Simulator Euro Truck Simulator
Symulator jazdy ciężarówkami to gratka dla miłośników motoryzacji i wszelkich gier komputerowych. Jeśli ktoś l...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!