Gry do pobrania > Samochodowe - Gry samochody

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Racers vs Police
Racers vs Police
Wielkość: 63.17 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 31-10-2020
Pobrań: 9 658
Amatorzy gier samochodowych oraz szybkich wyścigów będą się z tą grą dobrze czuli, mamy tutaj bowiem do czynienia z zawrotnymi szybkościami gdzie wymagany będzie szybki refleks.

W grze do dyspozycji będziemy mieć jedno z piętnastu sportowych aut, którym weźmiemy udział w wyścigu w trybie: wyścig standardowy po pętli, tryb szybkościowy, pościg policyjny lub dodatkowo możemy sami wcielić się w rolę policjanta i ścigać uciekające samochody.

Wyścigi mają miejsce w zatłoczonych uliczkach w trackie zwyczajnego ruchu w mieście, ale nie musimy sobie nic robić z kolizji w inne auto, słup uliczny czy też latarnie. Jedyne co może wówczas nas spotkać to spowolnienie jazdy lub... złapanie przez policjanta ;)
Fajną rzeczą w trakcie wyścigów jest przyspieszenie (boost) w trybie nitro. Uzyskujemy je poprzez wybranie klawisza shift w trakcie jazdy.

Za wygrany wyścig otrzymujemy kaskę, dzięki której możemy ulepszyć swój samochód lub kupić kolejny, lepszy.

Gra została udostępniona do pobrania w pełnej wersji za darmo.

Subskrybuj nasz kanał :)Poniżej Lets Play tej gry zamieszczony na YouTube
Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • curfa ale kyrk:)
  • dobra
  • xxx

Dodaj komentarz


Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...
Euro Truck Simulator Euro Truck Simulator
Symulator jazdy ciężarówkami to gratka dla miłośników motoryzacji i wszelkich gier komputerowych. Jeśli ktoś l...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!