Gry do pobrania > Samochodowe - Gry samochody

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Need For Russia
Need For Russia
Wielkość: 215.19 MB
Autor: Myplaycity.com
Licencja: freeware
Dodano: 02-08-2012
Pobrań: 5 486
Już sama nazwa gry jest parafrazą znanej, popularnej i lubianej Need For Speed. Jednak chyba lepiej będzie nie porównywać jej do tej pozycji. Choć grafika nie jest zła, wymagania sprzętowe są niewielkie to jednak sporo jej do oryginału. Ponieważ jest to pierwsza wersja z całej serii gier o tym samym tytule to można jej wiele wybaczyć. Tym bardziej, że pomimo tego, że jest to pełna wersja to jest całkowicie darmowa.

W grze dostępne są wyłącznie samochody wyprodukowane w Związku Radzieckim (dziesięć aut). Do tego oczywiście na początek otrzymujemy najsłabszy wóz. Być może żeby móc się ścigać lepszym oraz mieć dostęp do innych niż podstawowa tras musimy coś wygrać lub też program ma błąd bo w trakcie testu nie udało się wybrać innego samochodu. Niestety wygranie wyścigu może być nieco trudnym zadaniem gdy bierzmy udział w wyścigu z lepszymi autami niż mamy my sami. Do tego sterowanie w grze nieco kuleje. Gdy kierując dotkniemy w barierkę ograniczającą trasę, możemy mieć kłopoty, ponieważ trudno jest się od niej oderwać, jesteśmy jakby przylepieni.

Sama jazda jest jednak przyjemna i może się podobać pod warunkiem, że uda się wygrać jakiś wyścig.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • To jest do dupy zagraj w batel fild 4 albo 3
  • jak ją pobrac
  • Fajna gra i bardzo szybko się pobiera.
  • szybko sie pobiera
  • nie wiem czy faine dopiero mi się pobiera
  • fajna
  • tą gre nie wydał myplaycity.com tylko play
  • fajna ta gra potwierdzam
  • nawet fajne
  • to jest fajne

Dodaj komentarz


Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...
Racers vs Police Racers vs Police
Amatorzy gier samochodowych oraz szybkich wyścigów będą się z tą grą dobrze czuli, mamy tutaj bowiem do czynie...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!