Gry do pobrania > Samochodowe - Gry samochody

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Fix-It-Up: Dookoła Świata
Fix-It-Up: Dookoła Świata
Wielkość: 62.93 MB
Autor: Alawar
Licencja: demo
Dodano: 19-09-2011
Pobrań: 4 991
Gra opowiada historię Kate - córki mechanika, która otwiera własny interes. Otwiera więc warsztat samochodowy w Nowym Jorku. Ponieważ wszystko dobrze się układa postanawia otworzyć kolejne warsztaty: w Phoenix a następnie wejść na międzynarodowy rynek począwszy od Meksyku. Potem Brazylia i następne kraje.
Zadaniem gracza jest sterowanie czynnościami danego warsztatu. Skupujemy używane lub uszkodzone samochody, następnie je naprawiamy w warsztacie i malujemy w lakierni. Kolejnym krokiem jest ich sprzedaż. Musimy pamiętać także o kosztach, takich jak opłacanie pracowników oraz nabycie części i rozbudowa naszego parku maszynowego.
Naszym mottem jest kupić tanio i sprzedać drogo, w końcu zarabiamy tu pieniądze.
Jak tylko uda się nam wypracować zysk to możemy go przeznaczyć na rozbudowę naszej posiadłości.
Udostępniona do pobrania jest demonstracyjna wersja gry umożliwiająca 30 minut rozgrywki. Niestety to trochę za mało żeby się tą grą nacieszyć i dostatecznie rozwinąć. Grę można jednak niedrogo nabyć, więcej informacji na temat zakupu można uzyskać po instalacji programu.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

 • fajna gra
 • superaśna
 • kto zna kod do gry zeby nie grac na czas??
  pomozcie
 • kul
 • fajowa polecam 10/10
 • na tej stronie w ogóle nie ma gier na szeroki monitor i żadna mi nie działa :(
 • jak to sciągnąć to jest na czs
 • fajna gra
 • chce ja sciagnac
 • to jest za******* gra :)

Dodaj komentarz


Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...
Euro Truck Simulator Euro Truck Simulator
Symulator jazdy ciężarówkami to gratka dla miłośników motoryzacji i wszelkich gier komputerowych. Jeśli ktoś l...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!